שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

איך כותבים מאמרים.


mili

לומד להיות עורך דין תעבורה

בינתיים עובד כמוכר ציוד הקפי ו מדפסות

כותב מאמרים כדי שתהיה ירושה לנכדי ולילדיי

 
 

 

המחשבה על כתיבת מאמרים אמנם קצת מפחידה, אבל באותה נשימה, זכרו שכתיבת מאמרים באופן מקצועי עשויה להיות הדבר השקול, הנכון והנבון ביותר מצדכם, למען קידום העסק שלכם והאתר במנוע החיפוש, אשר יגדיל את הסיכויים שלכם להגביר את כמות הלקוחות, ובסופו של דבר להרוויח כסף.

כיוון שמדובר בנושא קצת חסר וודאות, אך מהותי כל כך, חשוב שכתיבת מאמרים תיעשה באופן צלול, ומתוך בחירה ועריכה דקדקנית של הכותב בטרם הפרסום. כמו כן, כדאי לערוך מאמרים בעזרת יועץ מומחה, ואף לשכור את שירותיו של כותב תוכן מקצועי, אשר יוכל לכוון אתכם ולהבטיח את מימוש הקידום על הצד הטוב ביותר.

חשוב לזכור כי, במידה ולא תקפידו על תוכן ערוך ומקורי כנדרש, ידחה המאמר, והפגיעה תהא גם בשמו הטוב של הכותב, בעל האתר לפרסום מאמרים בחינם או אפילו בבעל האתר שאותו רציתם לקדם. הסיבה היא שמנוע החיפוש גוגל יודע לזהות חומר משוכפל, וכל מקדם יודע שזו הדרך ההפוכה מ קידום אתרים יעיל. מה שלא בהכרח היה עשוי להתאים לדרישותיכם, אם היו מועלות על הכתב, וכי כתיבת המאמרים על ידכם, ביד חופשית, מהווה קידום אתרים לכל דבר, אף שרצוי לוודא שאתם כותבים על נושא מוכר לכם, או שאספתם די מידע על מנת לחלוק אותו על הנייר עם שאר הקוראים.


אם בחרתם לעשות את הקידום בעזרת מקדם מקצועי, הרי שהדרך האורגנית עדיפה, ולכן כתיבת מאמרים בהם היחס בין כמות המילים לבין כמות הקישורים היוצאים, המפנים אל האתר המקודם, צריכה להיות הגיונית, ברוב האתרים המיועדים להעלאת מאמרים בחינם, הכלל הבסיסי הוא להוציא עד שלושה לינקים ממאמרים, בהם כמות המילים לא יורדת מ- 250. אף על פי כן, חשוב להקפיד על תוכן רלוונטי, ולהימנע משפיכת מילים מיותרת. כמו כן, בעבר נהגו להוסיף ולחזור על מילות המפתח לאורך כל המאמר, על מנת שמנוע החיפוש יאתר את המילים באופן מובהק יותר, אלא שלאחרונה הסברה הזו התבדתה, כמו הרבה הנחות הנוגעות לתחום קידום אתרים אורגני, ונראה כי אין השפעה על חזרה מעין זו.

מומלץ לבחון כל אתר המפרסם מאמרים וללמוד את מאפייניו, התחומים הרלוונטיים לאתר, ושטח הפרסום שניתן לכל מאמר שאתם מבקשים להעלות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה