שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

איך להרוויח כסף באינטרנט מכתיבת מאמרים


Nisim Ohan

המגזין הישראלי לשיווק ועשיית כסף באינטרנט

 
 

אם יש לכם כישרון כתיבה בהחלט נפתחות לכם מספר דלתות להרוויח כסף באינטרנט ולעבוד מהבית. אנשים רבים מחפשים כותבי תוכן לאתר שלהם מכיוון שאין להם זמן או כוח להתעסק עם מלאכת הכתיבה ומחפשים אנשים מוכשרים שיוכלו לעשות עבורם את העבודה בעבור תשלום סמלי. תשלום סמלי זה יכול להפוך להכנסה מכובדת מאוד אם אתם מחדדים את כישורי הכתיבה שלכם ויודעים כיצד לפתח את העסק שלכם.

 

כדי להרוויח כסף באינטרנט מכתיבת מאמרים תצטרכו לשווק את עצמכם כפרילנסרים/עצמאיים בתחום. ישנם מאות כותבי תוכן בישראל שנלחמים על פיסות הבשר שבעלי האתרים זורקים להם ותמיד יש תחרות בתחום זה. לעתים התחרות גורמת לאינפלציה רצינית במחירים בעבור כל מאמר אך אם אתם יודעים לעבוד ולנצל יתרונות על המתחרים שלכם בהחלט תוכלו לעשות כסף רב ולהתפרנס כבוד בזכות כישרון הכתיבה שלכם.
 

מרבית בעלי האתרים המוציאים כספים רבים על המיזמים שלהם, כולל הוצאות על תוכן מעוניינים לקבל קבלה/חשבונית ולכן אם אתם מתחילים בתחום רצוי שתפתחו עוסק פטור ותצטיידו בקבלות.

חלק מכם יעדיפו קודם לראות אם הם מצליחים לשווק את עצמם ולהביא עבודה ורק אז לעשות זאת - גם זה בסדר גמור.
 

כדי לשווק את עצמכם ולהביא לקוחות תוכלו להיעזר במגוון רחב של מקורות אינטרנט שיעזרו לכם ביניהם:

 

פייסבוק ורשתות חברתיות

קמפיין ממומן בגוגל/פייסבוק

אתר FIVERR

קידום אתר משלכם

פרסום מאמרים שלכם ברחבי הרשת והבאת תנועה לאתר שלכם

ועוד…

 

בתור התחלה אני ממליץ לכם ללמוד ולחקור את התחום: שוטטו באתרים ורשמו בגוגל "כתיבת מאמרים בתשלום". ראו מה אחרים עשו ואת סוגי המוצרים בתחום. בדקו אילו מוצרים אתם יכולים ורוצים לשווק ועשו סקר שוק לגבי המחירים המומלצים בשוק. רק לאחר שתבצעו את כל אלה התחילו לשווק את עצמכם.

 

טיפ למתחילים - אם אתם רוצים לבנות בסיסי לקוחות מומלץ אני ממליץ לכם בחום להתחיל לגבות מחירים נמוכים עבור מאמרים, בהתחלה לא עבור רווח אלא עבור בניית מוניטין. לאחר מכן התקדמו בהדרגה. לי לקח שנים עד שהצלחתי להרים את העסק שלי למה שהוא היום, ייתכן שאתם תעשו זאת בפחות זמן ממני אם תהיו ממוקדים בעשייה שלכם ומאמינים בכל מחיר שתשיגו מה שאתם רוצים.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה