שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

איך מקימים עסק מצליח ופותרים את בעיית השיווק


אבישי ביטו

קידום אתרי אינטרנט, קידום אתרים, בנייה וקידום אתרים, שיווק באינטרנט - בנייה וקידום אתרים

 
 

כאשר מדברים על נושא השיווק , בא לנו לחשוב ברצינות, על אופציה לחזור להיות שכירים. לפעמים נושא הבאת לקוחות לעסק זאת בעיה אחת הקשות לפעמים אף קשות מדי. כמה אנשים פושטים רגל כי הם פשוט לא מצליחים להגיע ללקוחות שלהם. ישנם עסקים שמורידים את המחירים של השירותים שלהם ברמות כל כך הזויות, וזה עדיין לא מספיק על מנת להרים עסק מצליח... אז מה עושים? הולכם ולומדים שיווק? מוותרים על החלום? איך מגיעים להגשמה עצמית דרך העסק?

תראו אנחנו כמו כל אנשים בעולם, לא ממש רצינו ורוצים לרדוף אחרי אנשים. אנשים לא ממהרים להגיד שלום לכסף, שהם הרויחו בעבודה כל כך קשה. בנוסף רבים מאיתנו נפגעו לא פעם אחת מחווית השירות הגרוע. לכן לך תוכיח שאתה לא מרמה ושאתה מבין מה אתה עושה.

טוב הבנתי שהכל רע, מה אתם מציעים?

אנחנו מציעים ללכת בדרך צלחה ולמקם את עצמך במפת הדרכים העסקית. אנו מציעים לשים את חלון הראווה שלך במקום הכי מרכזי ומקום עליו מגיעים כל הלקוחות לחפש אותך. אנחנו מציעים לך ליצור נוכחות וליצור אמון אצל אנשים. אנו מציעים לך להקים מערך שיווקי פעם אחת ולתת לו לדאוג לזרימת הלקוחות

נשמע מגניב, מה עושים?

אמנם תדרש עבודה, אך העבודה משתלמת מאוד. אנו מציעים לך להקים נכס אינטרנטי ולהשקיע בקידום שלו. אנו מציעים לך לבנות אתר ולקדם אותו בצורה עצמאית ברמה שבועית. אתה יכול תוך חצי שנה מהיום להיות בעל נכס אינטרנטי מצליח שמזרים לך לקוחות ברמה עקבית.

האם נדרשת השקעה כספית?

תלוי בתחום העיסוק שלך. אם אתה בעל עסק שמשווק מוצרי יוקרה, וחשוב בו המיתוג, אז כן. תצטרך להשקיע סכום מסויים במערך ההקמה. אך אם אתה בעל עסק קטן, תוכל להעזר באינספור כלים אוטומטיים לבניית אתרים וחנויות באינטרנט.

אילו פלטפורמות קיימות?

תוכל לבחור אחת מהפלטפורמות כמו WIX  , וורפרס , או וויבלי. תוכל להכין חומרים שיווקיים בכוחות עצמך ותוכל לקדם את האתר בעצמך

זה נשמע לי מאוד מורכב – אין לי זמן לזה!

אז זהו, שנושא הקידום הוא נושא לא מורכב. תוכל ללמוד דרכים רבות לקידום האתר שלך בצורה עצמאית, בהשקעה של עד 3 שעות שבועיות. אנו מבטיחים לך שלאחר חצי שנה הנכס האינטרנטי יתחיל לייצר הכנסה.

בוא ללמוק על קידום אתר באינטרנט – כלים של מקצוענים במילים פשוטות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה