שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

איך פרסום באינטרנט עובד?


מיכל ז

מיכל ז

 
 

טלוויזיה, רדיו ועיתונים כבר לא רלוונטיים. היום האינטרנט הוא הפלטפורמה החזקה ביותר ואפשר לעשות בה כמעט את כל השימושים האפשריים, החל מהאזנה למוסיקה וצפייה בסרטים וכלה בפרסום בתי עסק. פרסום באינטרנט הוא הפלטפורמה הכי חזקה וזו שמאפשרת לבעל עסק להגדיל את כמות הלקוחות שלו.

פרסום באינטרנט יכול להתבצע בדרכים שונות, בין השאר, חלונות קופצים ובאנרים. לא כל אחד מוכן לשלם בעבור פינה קטנה באתר אינטרנט כלשהו. שיטות כאלה (באנרים וחלונות קופצים) מפריעים לגולשים והם מתעלמים מהם. אפשר לעשות קידום אתרים יעיל יותר ופחות מציק לגולשים.

פרסום באינטרנט על ידי קידום אתרים אולי מראה תוצאות חיוביות לאט יחסית, אבל לאט ובטוח זו הדרך. איך זה עובד? אפשר לעשות קידום אתרים במספר דרכים, למשל כתיבת מאמרים והעלאתם לרשת. במאמרים האלו כותבים על נושא הקשור לתחום העיסוק של בעל האתר והם צריכים לכלול מילות מפתח עיקריות ולינקים לאתר העסקי.

כאמור, קידום אתרים הוא תהליך איטי ובטוח. אם רוצים להאיץ אותו כדאי לקחת אדם שמנוסה בתחום ויודע איך לזרז את ההליך כמה שיותר. יחד עם זאת, כתיבת המאמרים לצורך קידום האתר היא שוחקת ויכולה לייאש והמומחה יחסוך לבעל העסק טרחה רבה.

קידום אתרים מתייחס, בין היתר, לקידום אתרים במנוע החיפוש של גוגל. כל גולש שמחפש דבר מה, למשל מוצר או שירות, יחפש את מבוקשו בגוגל. קידום אתרים בגוגל עובד באופן כזה ששם במרכז את מילות החיפוש הכי נפוצות שקשורות לתחום בו עוסק האתר שרוצים לקדם.

קידום אתרים בגוגל דורש ידע והתמדה. כדי שקידום האתר יהיה מוצלח,  מהן מילות החיפוש הכי פופולאריות שקשורות לתחום העיסוק של האתר המקודם. ככל שמילת החיפוש בה משתמשים במאמרים נפוצה יותר, כך הדירוג של האתר יהיה גבוה יותר, ולהיפך.

קידום אתרים בגוגל יעזור לבעל אתר עסקי להגדיל חשיפה לאתר, וכתוצאה מכך את החשיפה לעסק. בצורה זו, יגדלו מספר הלקוחות של העסק וכמות ההכנסות. אם לוקחים מומחה לקידום אתרים, ההכנסות שיעלו יכסו במהירות את ההוצאות עליו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה