שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

ארגון מידע בגוגל


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופלארי ביותר בימינו. למעשה, הוא הרבה יותר ממנוע חיפוש, הוא הפך להיות סוג של מעצמה.- מעצמה של מידע, שמציעה ארגון של מידע.כל יום נבנים עוד ועוד אתרים פרטיים ועסקיים, כל יום נכתבים עוד מאמרים, ועוד פרופילים בפייסבוק מתעדכנים. מישהו צריך לעשות סדר בכל המידע הזה, מישהו צריך להכניס ארגון לכאוס האינפורמציה, ואכן זהו תפקידה של גוגל- ארגון מידע. האם גוגל עושה את תפקידה כמארגנת מידע? או שמא היא מבנה את המידע מחדש?

נעשה ניסוי מחשבתי קצר. אם תקלידו את המילה "כישלון" אתם עלולים להיות מופתעים שיצוצו לכם שמות של כל מיני אנשים מפורסמים או בחירי ציבור. מדוע ששם של בנאדם יהיה תחת המילה כישלון? האם הקיטלוג שלו תחת התואר כישלון הופכת אותו לכזה? כעיקרון לא, אבל דוגמא זו מדגימה את חסרונה של גוגל ושיטת הארגון שלה.

ארגון המידע נעשה לפי מילות מפתח, כמות תוכן רלוונטי, מהימנות המידע ועוד פרמטרים שאיש לא בטוח לגביהם. אנשי קידום אתרים מנסים להשפיע על הארגון של גוגל ומטרתם היא להביא את האתרים שהם מקדמים לראשית התוצאות האורגניות בתחומם. אי לכך, הרבה מידע לא רלוונטי, מידע סתמי ואפילו כוזב מציף את האינטרנט מתוך כוונה להשפיע על אופן הצגת המידע בגוגל.

גוגל מצידה מנסה לעקוף את כל המכשולים שאנשי קידום ו בניית אתרים יוצרים על ידי פיתוח תמידי של האלגוריתם שלה. הדגש ככל הנראה הופך להיות על האיכותיות של התוכן, על מנת שאם כבר אנשים יוצרים תכנים ו מאמרים אז שיהיו אלה תכנים איכותיים המועילים לגולשים ולא רק מקדמים אתרים מסויימים.

על הגולשים מוטלת האחריות בסופו של דבר לסנן את המידע שהם מקבלים, ולהעריך עד כמה הוא מהימן ומאילו מניעים הוא נכתב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה