שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

בחירת מערכת ניהול תוכן


orgnxp
 
 

מערכת ניהול תוכן הינה תוכנה חכמה וידידותית למשתמש, המספקת שליטה מלאה על תכני האתר. חשוב לדעת שקיימות בשוק מערכות ניהול תוכן מסוגים רבים המיועדות למשתמשים שונים, ועל כן נבדלות זו מזו בתכניהן, בפונקציות שלהן ובמחירן. ישנן מערכות ניהול תוכן עבור אתרים חובבניים ופרטיים, מערכות חכמות לניהול אתר מקצועי, וגם מערכות תוכן גדולות ומורכבות המיועדות עבור פורטל ארגוני. לכן, על בעל האתר לבחור במערכת ניהול התוכן המתאימה לצרכיו הספציפיים, ושהינה בעלת ממשק פשוט ונוח לשימוש. לדוגמא, מערכת ניהול תוכן גדולה ומורכבת הינה מוצר מיותר עבור אתר קטן ופשוט, ובנוסף גם עלולה סרבל את עבודת הניהול בהכילה נתונים ומידע בלתי רלבנטיים.

אלמנטים בסיסיים במערכות ניהול תוכן

כל מערכת ניהול תוכן מורכבת ממספר אלמנטים בסיסיים, המקנים אפשרויות ניהול ושליטה מלאות על מרכיבי האתר השונים. על מרכיבים אלו נמנים בין היתר ניהול מפת אתר, עריכת שינויים והזנה של תכנים, ביצוע פעולות קידום אתרים, ניתוח ומעקב סטטיסטי אחר פעולות הגולשים, והתאמה מלאה למנועי החיפוש. בנוסף לכך, מערכות ניהול תוכן ניתנות להתאמה אישית לצרכי האתר על ידי שינוי הגדרות והוספת פקודות ספציפיות. יש לציין כי מרבית מערכות ניהול התוכן המוצעות כיום בשוק ממוקמות על שרת חיצוני, ומכאן שאינן דורשות התקנה של תוכנות במחשבי העסק.

סוגיים עיקריים של מערכת ניהול תוכן

קיימים שני סוגים מרכזיים של מערכות ניהול תוכן, כאשר כל סוג מציע מגוון גדול של תוכנות המיועדות למטרות שונות. הסוג הראשון הוא מערכות ניהול תוכן עם קוד פתוח, כמו וורדפרס שהינה ייעודית לניהול בלוגים, אך עם תכנות נכון יכולה להתאים לעוד מגוון יעדים. הסוג השני הוא מערכות ניהול תוכן של חברות פרטיות, המותאמות אישית על ידי אנשי מקצוע לצרכי האתר והעסק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה