שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

החשיבות הגדולה של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

החשיבות הגדולה של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

יש לא מעט עסקים קטנים שבוחרים להישאר כאלה. הם מספקים מענה לצורך ומשלבים בין הכנסה נאה וקבועה לבין חופש מרבי לבעל או בעלת העסק. מן הצד השני יש גם שפע של עסקים קטנים שמבינים שאפשר אחרת. הם יכולים לגדול ולצמוח, ובהתאם לייצר הכנסות גבוהות יותר. הרבה יותר. ויש גם עסקים קטנים שלא צריכים לשנות הרבה, ובהיקף העבודה הקיים שלהם עדיין להרוויח יותר. ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים הוא כלי נהדר שמספק מענה לכל בעלי העסקים הללו, ולמעשה, בכמה צעדים קטנים ומדויקים ובעזרת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, אפשר להגיע למקומות חדשים, גם לאלה שאולי לא דמיינתם לעצמכם שתגיעו אליהם.

 

תכנון כלכלי – הצעד הראשון

הזכרנו את נושא ההכנסות והרווחים, והוא ללא ספק הנושא המשמעותי ביותר עבור רוב בעלי העסקים הקטנים והבינוניים. מאחר ובמקרים רבים מדובר על תקציב אחד שמשותף לעסק ולבית, ייעוץ כלכלי לעסקים קטנים ישלב לא פעם התייחסות משמעותית גם להתנהלות הכלכלית בבית, ויכלול אלמנטים של ייעוץ כלכלי למשפחות. יכול להיות שבשלב הזה תחליטו לפצל את החשבונות, אולי תלמדו להפריד טוב יותר בין העסקי לפרטי ואולי תייעלו את ההתנהלות הכלכלית שלכם בשני המישורים. עוד לפני שנתקדם לתכנון צעדים אסטרטגיים ושיווקיים במסגרת של ייעוץ כללי לעסקים קטנים, בהחלט רצוי לייעל עד כמה שאפשר את ההתנהלות הכלכלית שלנו.

 

אסטרטגיה ושיווק – הצעד השני

אחרי שעשינו סדר בחשבונות עם ייעוץ כלכלי למשפחות (במקביל לתהליך של ייעוץ כלכלי לעסקים קטנים כמובן) נוכל להבין מה האפשרויות שלנו ואיך אפשר להגדיל את ההכנסות. בשלב הזה נוכל לקבוע תקציב מדויק, כזה שבמסגרתו נוכל לפעול להכנסת מוצרים ושירותים חדשים לעסק. זו ההזדמנות להבין מה האפשרויות שלנו, כמה יעלה כל מהלך ומה הסיכוי שהשקעה כספית כזו או אחרת באמת תשתלם. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יבחן את כל המשמעויות שיש לכל מהלך אפשרי, ועם ידע רב ככל האפשר נצליח לקבל החלטות שיניבו את התוצאות הטובות ביותר הן עבור העסק שלנו והן עבור חשבון הבנק הפרטי שלנו.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה