שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

החשיבות הרבה של שיווק באינטרנט


דביר ספרי

דביר ספרי

 
 

מזה לפחות עשור אם לא שניים בכל בית אב יש מחשב. אל מחשב התווסף האינטרנט אשר מקשר  בין אנשים ועולמות שלמים על כל שטח פני כדור הארץ. היום כל בית עסק, חברה ונותני שירות מודעים לכוחו של האינטרנט וליכולות ההכנסה שלו. חברה מתפתחת באופן אוטומטי תפנה למקצה הלקוחות שלה דרך מחשב הבית. שיווק באינטרנט הוא בעל משמעות רבה משום שבית העסק מתחיל לתת את השירות כבר דרך המחשב בבית הלקוח ולעיתים אף יכול לסיים את השירות או להפנות את הלקוח לבית העסק או החברה בעקבות פנייתו באתר.

דרכי שיווק באינטרנט

·         אתר הבית- הצעד הראשון לשיווק באינטרנט הוא בניית אתר. רוב העסקים כיום מבינים כי לקוחותיהם מחפשים קלות ונוחות מרבית. מעבר לקלות והנוחות אותה הלקוח צריך, החשיפה הגדולה ביותר כיום היא אינטרנט, כאשר כל יד מושגת בו בלחיצת מספר כפתורים. גם הלקוחות וגם בתי העסק והחברות מודעות לעובדה שבחיפוש מענה, שאלה או מהוהים הלקוח יפנה באופן אוטומטי אל מחשב ביתו.

·         אתרים מרכזים- לאחר בניית האתר ישנם אתרים המאגדים בתי עסק הדומים באופיים יחדיו. כחלק מפעולות שיווק באינטרנט חשוב מאוד להיות חלק ממאגרי מידע אלו. למשל, כאשר בעל מסעדה יפיץ את שליחותו באינטרנט הוא יחבור בנוסף לאתר המאגד את רוב המסעדות, בארץ או באזור.

·         קידום בגוגל ובכלל במנועי חיפוש-  מנוע חיפוש הוא אתר שבפנייה אליו לקוחות פוטנציאלים מקלידים מילים או ביטויים הקשורים לדבר מה אשר אותו מחפשים וכך מוצאים שלל הפניות לאתרים מתאימים. באתר הגוגל נוכל למצוא את המנוע חיפש הגדול ביותר שקיים. בתהליך קידום בגוגל, בית העסק או החברה מבטיחים לעצמם חשיפה אינטנסיבית וחובקת עולם אל האתר שלהם. תהליך זה נבנה באמצעות ביטויים ומילים שחוזרים על עצמם במגוון פרסומים שונים בחסות אתר הבית ובזמן לחיצה על הלינק, לקוח פוטנציאלי מגיע ישירות לאתר. על מנת לקבל מקסימום חשיפה בגוגל יש ליצור קידום אל דפי המידע הראשונים שלו באופן טבעי ועל ידי כניסות רבות ושימש באתר הבית.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה