שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

העתקת תכנים בקידום אתרים


גלי פי

:)

 
 

עסקים רבים קונים אתר חדש מחברה לבניית אתרים ומחפשים דרך מהירה למלא את האתר בתוכן. אתר ריק נראה נטוש, לא מושך קוראים וגם לא יופיע במקום טוב במנוע החיפוש של גוגל. מנוע החיפוש של גוגל שופט אתרים על פי כמות התוכן שבהם, הרלוונטיות לנושא וקצב עדכון התכנים. ישנם מנהלי אתרים שלא רוצים להשקיע בכתיבת תוכן מקורי לאתר ופונים לגנבת תוכן. קל מאוד להיכנס לאתר מתחרה ולהעתיק תוך כמה דקות את כול הכתבות במקום לכתוב תוכן מקורי.

 

ניתן למצוא תוכנות שיאתרו תכנים רלוונטיים ויעתיקו אותם לאתר בלי רמז למקור. גניבת תוכן נשמעת מאוד מפתה, והמחשבה על אתר מלא תוכן בשניות מיבא הרבה אנשים לעשות את הטעות הזאת.

התופעה הזאת הפכה להיות מאוד נפוצה ולכן המתכנתים של גוגל שמו קץ לחגיגה ושינו את האלגוריתם של מנוע החיפוש. כיום החיפוש של גוגל הולך ומשתכלל ומסוגל למצוא ולסמן אתרים בעלי תוכן גנוב. אתר אשר זוהה אצלו תוכן מועתק נענש ונשלח לעמודים האחרונים של תוצאות החיפוש.

בקיצור, אם תגנבו תוכן במקום לעשות קידום אתרים איכותי תשלמו על כך במיקום האתר.

במקרה והתמונה הפוכה ומצאתם אתר בעל תכנים זהים לשלכם יש מה לעשות. דבר ראשון תבדקו שהתוכן מעותק באמת מילה במילה. מאמר דומה מאוד לשלכם אך שרובו או כולו לא זהה לחלוטין למאמר אצלכם לא נחשב למאמר מעותק. במקרה והתוכן הזה נכתב על ידי מישהו אחר פנו אליו בכדי לברר שאכן התוכן שלך הוא המקורי ולא נמכרו אותם מאמרים לשני האתרים.

בכדי לטעון שהתוכן מועתק חשוב להבהיר לגוגל שהתוכן המקורי הוא שלך. אם אתם עובדים עם חברת קידום אתרים שמספקת לכם את התוכן הם בדרך כלל ידעו איך לגרום לגוגל לזהות את התוכן המקורי אצלכם לפני שהמעתיקן מספיק לגנוב. גם בניית אתרים איכותית תעזור לגוגל לסרוק את האתר בקלות ולאתר את התוכן המקורי במהרה. אם מצאתם תוכן שלכם שהועתק אפשר לפנות לגוגל בבקשה לסילוק התוכן מעמודי החיפוש.

לוקח לנציגי גוגל כמה ימים בדרך כלל לברר את הנושא ולהחזיר תשובה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 13 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה