שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

הצפה בביוב


אמיר
 
 

הצפה בביוב

בכל פעם, כאשר מפלס המים גבוה במערכת הביוב, ישנה סכנה של הצפה בביוב. אם אתם רואים כי יש הצפה, יש להסיר את המכסים של ניקוז הרצפה ולהכניס תקעי אחיזה ממתכת, בכדי לאטום את הנקזים ולמנוע ממי הביוב לחדור לביתכם. תקעי האחיזה, נרכשים בחנויות של אספקת צנרת מים או חומרי בניה. מי שמעוניין לדעת את הסיבה וההגדרה של הצפה במערכת הביוב, מדובר על הצטברות של מים במקום שהם אינם צריכים להיות. ניתן למצוא הצפות גם בחניונים התת קרקעיים  שינן סכנות שונות כאשר ישנה הצפה במערכת הביוב, כגון: נזק חמור לרכוש הנמצא בבית, כגון ריהוט, מוצרי חשמל ועוד. חשוב, כי ברגע שהבחנתם בהצפה, תקראו לאנשי מקצוע כגון חברות אינסטלציה או קבלן אינסטלציה, שיש להם את משאית הביובית ששואבת את תוכן הביוב למכל הנמצא על המשאית עצמה.

סכנות נוספות בהצפה מהביוב

 

סכנה נוספת שעלולה להיגרם כתוצאה מחדירה של מי ביוב לתוך הנכס, הינה התחשמלות. ידוע כי מים או כל נוזל, עשויים לבוא במגע עם חוטי החשמל ולדרום לקצר שהוא גם סכנה וגם הוצאה נוספת של תיקון מערכת החשמל. גם מבחינת הריחות הלא נעימים והמפגע התברואתי המגיע כתוצאה מגזים שנפלטים ממערכת הביוב, מהווים סכנה של מחלות זיהומיות. ישנן כמה סיבות שכיחו להצפה המגיעה מהביוב ואלה הן:

·       התפוצצות של צינור ביוב או מים

·       סדר בצינור הביוב

·       סתימה של מערכת המים או הביוב

·       מים הזורמים במקום ולא בשטף

מומלץ, לא להשאיר את המים העומדים ולחכות שיזיקו למבנה ויש לקרוא מיד לחברת או קבלו אינסטלציה שיגיע עם צוות הביובית שישאב את תוכן הביוב ובכך ימנע את הנזקים החמורים יותר.

הצפה כתוצאה ממערכת ביוב ישנה

כאשר מערכת הביוב מתיישנת, ישנה הצפה בביוב, אשר חוזרת על עצמה. מומלץ לשמוע לקבלן או לחברת האינסטלציה, וכדאי להחליף במקרים אלה מערכת חדשה. בדרך זו, תהיו שקטים להרבה שנים, לא יהיה לכם פחד מתמיד וחשש מהצפה נשנית וכן, ההוצאות תהיינה פחותות. השקעה חד פעמית והחלפת מערכת הביוב, תקנה לכם שקט ופחות נזקים.

.

 

   

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה