שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

חושבים שאתם יודעים הכל על קידום אתרים בגוגל? אתם טועים!


אדלנד

GESEM פרסום בגוגל, מבית מנועי צמיחה

 
 

רוב העסקים שמפרסמים בעצמם באופן ממומן בגוגל יהיו הראשונים להודות שזה לא משימה קלה לפרסם בהצלחה עסק בגוגל. לכן רוב העסקים נעזרים במומחה פרסום בגוגל. אך הבעיה היא שישנן מספר תפיסות לא נכונות לגבי פרסום עסקים בגוגל שיכולות להוביל לטעויות רבות. וחשוב להימנע מהן – אם ניתן.

אנו רוצים לשתף אתכם ב-3 תפיסות שגויות על פרסום בגוגל שאולי פוגעות בביצועי הפרסום של העסק בגוגל. 

המטרה החשובה ביותר בפרסום ממומן בגוגל הוא להשיג כמה שיותר קליקים

הפרסום בגוגל עובד בתשלום לפי קליק. כל פעם שמישהו מקליק על מודעת הפרסום המפרסם משלם את העלות לקליק לגוגל. איכשהו מפרסמים עושים קשר בין העניין שהתשלום לגוגל הוא עבור קליק לכך שככל שיש לך יותר קליקים אז הקמפיין פרסום עובד טוב יותר – זה ממש לא נכון!

כמות קליקים הוא מדד חשוב שבהחלט יכול להעיד על הביצועים של קמפיין הפרסום מכיוון שהוא מציג את כמות הפעמים שגולשים הקליקו על מודעות הפרסום של העסק בגוגל, אך הוא בהחלט לא המדד הכי חשוב. המדד הכי חשוב הוא בסופו של דבר "המרות" (כמות הפניות בפועל שהמפרסם קיבל). זהו המדד החשוב ביותר.

מפרסם שאינו מופיע במקום הראשון בגוגל לא מקבל פניות

אין ספק שהמקום הראשון בגוגל הוא המיקום הכי אטרקטיבי, כי הרי זאת המודעה הראשונה שהגולשים רואים בדף תוצאות החיפוש. הרבה מפרסמים מוכנים למוכר את נשמתם בכדי להופיע במקום הראשון (או לפחות להשקיע הרבה מתקציב הפרסום בשביל להיות במקום הראשון) כי הם בטוחים שרק מי שמוצג במקום הראשון בגוגל רואה קליקים. אך זה לא בהכרח!

מחקרים שונים שנבדקו על ידי גוגל מצאו, שבתחומים מסוימים דווקא הופעה במקום השני והשלישי יכולים להעניק החזר השקעה טוב יותר על הפרסום בגוגל. הסיבה לכך היא, שיש תחומים בהם הגולשים פונים לכמה ספקים/בעלי מקצוע על מנת לקבל הצעות מחיר. כך שהמפרסמים המופיעים במקום השני והשלישי עדיין יכולים לקבל את כמות הפניות שמקבל המקום הראשון, אך במחיר עלות לקליק נמוכה יותר.

לא צריך ידע וניסיון בכדי לפרסם עסק בגוגל

אחת הטעויות הגדולות ביותר של עסקים היא שהם חושבים שהם יכולים לפרסם לבד בגוגל גם אם אין להם ידע וניסיון בפרסום עסקים בגוגל. קידום אתרים ממומן בגוגל דורש ידע נרחב על מערכת גוגל אדס וניסיון בשיווק עסקים בגוגל בכדי למקסם את תקציב הפרסום בגוגל ולקבל את שיעור ההמרה הטוב ביותר


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה