שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2427
מאמרים: 7426
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

חוששים שהעסק שלכם יהפוך ללא רלוונטי? צרו קשר עם איש קידום אתרים


יולי גולד

יולי גולד

 
 

כאשר אנו עוסקים בחוויית הקניות ברשתות האינטרנט, ברור לכול, כי מדובר במודלים עסקיים חדשניים יחסית שאמנם מהווים נתח לא מבוטל ממספר הרכישות של החברות הגדולות, ואולם עדיין נדמה שתחום זה – של המסחר ברשתות און ליין בניגוד למסחר המקובל דרך חנויות רשת פיזיות הנוכחות במרכזי ערים עדיין בתהליך של בנייה, ניסוי ותהייה... אם בעבר חוויית הקנייה התעצמה רק בזכות תחושת הנראות הפיזית של המוצר, היכולת למשש אותו ולקבל שירות אדיב ונעים של צוות מוכרים בתוך סניף מרשים ומעוצב – הרי שכיום ברור לכול, כי מה שבאמת יהווה הצלחה בחוויית קנייה מוצלחת יהיה המחירים האטרקטיביים, תחושת המסוגלות לערוך בקלות וביעילות השוואת מחירים וכך לבחור את המוצר השווה, האיכותי והזול ביותר.

כולם הבינו, שהמכירות עוברות לאט ובהדרגה לתוך רשת האינטרנט והיה ברור, כי מי שחפץ בחיים ורוצה להבטיח לעצמו ולעובדיו פרנסה גם לשנים הבאות- חייב לעמוד בקצב ולזרום עם גל ההתפתחות הטכנולוגית. כאשר חברה לא החליטה תוך זמן קצר ולא ביצעה את המוטל עליה באופן מידי וזריז- היא בעצם החלה לעמוד על צומת דרכים והייתה חייבת לבחור- להישאר בסגנון הקלאסי, הבטוח והמיושן- של חנויות פיזיות בלבד או להבין שהעולם יתקדם, יתפתח ומעתה אין כבר דרך חזרה. נשאלת השאלה, אם כן, איזו שיטה כלכלית וטכנולוגית תוכל להשיג את מכסת הלקוחות הרצויה? וכיצד יוכל איש שירות בתחום קידום אתרים לסייע לנו?

הרלוונטיות של מקדם האתרים להצלחת תחום מכירות און ליין- למה כדאי לאיש השירות בתחום קידום האתרים לבצע כל שיטה שתביא לתוצאה של התאמה מוחלטת לדרישות מנועי החיפוש ובראשם גוגל על מנת להצליח לעלות למיקומים הראשונים התוצאות החיפוש? הקשר המובהק בין הרצון להצליח כלכלית בעסקי או ליין לבין תחום השירות של קידום האתרים הוא פשוט במיוחד: הקלדת מילות החיפוש של הגולשים- הם אלו שיהיו רלוונטיות למציאה זריזה של האתר המבוקש. כך שמקדם האתרים יוכל להעניק מידיעותיו סיוע על מנת לייצב את האתר באופן האפקטיבי והרווחי ביותר בין תוצאות החיפוש. לדוגמה-

השורה הראשונה של המסמך המלווה את האתר או הכותרת יופיעו בדף תוצאות החיפוש תחת מילות החיפוש שאותן הקליד הגולש. מובן, שהתוכן המצוי בעמודי האתר חייב להתאים במדויק לנושא החיפוש, שאחרת לא יהיה ניתן למצוא את האתר באופן יעיל ואפקטיבי זה חשוב מאוד לדירוגים בתחום קידום אתרים, והלקוחות הנחשבים עבורו בהכרח פוטנציאליים לא ייחשפו אליו כמצופה וכראוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה