שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

יתרונות תנועה הנובעת מקידום אתרים אורגני


דוסיהוסט

בניית אתרים | קידום אתרים | עיצוב אתרים

http://www.DossiHost.net

 
 

יתרונות תנועה הנובעת מקידום אתרים אורגני

עבור עסקים רבים, קידום אתרים ממומן הוא נוסחת קסם לאתגרי האינטרנט.

אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום אתרים אורגני בעל יתרון אחד משמעותי מאוד והוא קבלת תנועה בחינם לא רק ממנועי החיפוש הגדולים גוגל, יאהו ובינג, אלא גם ממנועי חיפוש מקומיים קטנים.

למעשה יתרון זה משתלם לתווך הארוך, קידום אתרים ממומן יעשה עבודה מהירה שהאתר יופיע במיקום הראשון והתנועה תזרום במהירות לאתרך אולם לאורך זמן כאשר הקמפיין יסתיים, האתר יחזור להיות במקום נמוך וללא כל תנועה שוטפת.

אין ספק שקידום אתרים אורגני הוא משתלם לאורך זמן כי הוא מניב תוצאות ארוכות טווח.

כל חברת קידום אתרים יודעת היום ששילוב בין השניים הוא המומלץ ביותר, אחרי ניתוח צרכי השוק וצפיות של בעל האתר ניתן יהיה להעריך כיצד העוגה תחולק בין אפשרויות הקידום, קידום אתרים ממומן הינו במילים אחרות פרסומות, מודעה, שלט חוצות, אשר מונף במנועי החיפוש הנבחרים.

שלט חוצות זה יהיה כדאי גם לפרסמו באתר קטן עם הנישה שפונה אליו בית העסק, לדוגמא עסק בתחום המחשבים, כמובן שקידום מממומן בגוגל יעשה עבודה מעולה, אך לא לשכוח כי גוגל עובד רק לפי מילות חיפוש שבהם ביקשת להופיע, לעומתו פרסום מודעה בבלוג אתרים מפורסם בנישת המחשבים יכול להוביל לאתר תנועה רחבה יותר שתגרום לעלייה במכירות.

קמפיין שיווק אתרים באינטרנט צריך להיות מגוון ככל שאפשר, ככל שהגיוון גבוהה יותר כלומר פרסום מודעות בבלוגים קטנים , פורומים, מימון בגוגל וכו' האתר יתפרש על ידי מנועי החיפוש כאתר רלוונטי ועדכני שכדאי לדרגו דירוג גבוהה.

לקידום אתרים ממומן יש את יתרונותיו, אבל אנחנו מאמינים שלתנועת חיפוש אורגנית וללא תשלום יש ערך רב יותר מאשר תנועה שנוצרת דרך מודעות פרסום. והנה מדוע:

עלות. היתרון הבולט ביותר של תנועת חיפוש כתוצאה מקידום אורגני הוא יתרון העלות. קידום ממומן של מודעות בתשלום מבטיח לשים קישורים של האתר שלך בחזית גולשים פוטנציאליים. אבל במשך זמן, כמות המזומנים שאתה תוציא על הקליקים תצטרף לחשבון גדול. לאחר שתיישם עקרונות קידום אתרים אורגני בסיסיים, עלות לכל קליק בתנועת שתיווצר מחיפוש אורגני תהיה אפס!, מה שייתן לאתר שלך יתרון משמעותי על פני המתחרים שלכודים בעולם התשלום לקליק.

קידום 24/7.  האינטרנט אף פעם לא ישן ועל ידי השקעה בקידום האתרים  אורגני החשיפה לאתרך תהיה בכל יום, כל היום, קידום ממומן יופיע (בהתאם לתשלום) רק חלק מהיום.

אמינות. אחת הסיבות לבחירה בקידום אורגני היא אמינות. בשלב זה, רוב משתמשי האינטרנט יודעים – האתרים הראשונים בתוצאות מנועי החיפוש מעיד על אמינותם.

תנועה רציפה ולא מותנית. ע"י קידום אתרים אורגני מובטח לאתר תנועה קבועה רציפה ואינסופית לאורך זמן.

תחרות. כאשר המתחרים שלך יבצעו קידום ממומן ואתה מקדם את אתרך בצורה אורגנית משולבת, בשלב מסוים המתחרים יישארו רחוק מאחור.

אלו רק היתרונות הבולטים של קידום אתרים אורגני והתנועה הזורמת ממנו, מומלץ בהחלט להעסיק מומחים של יעוץ קידום אתרים כחלק מהשיווק של החברה או העסק, מומחה לקידום אתרים יעשה את ההבדל בין עסק פושר לעסק משגשג עם תנועה ולקוחות חדשים מדיי יום. בהצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה