שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

כתיבת תוכן היא לא לכל אחד


כתיבת תוכן
 
 

כתיבת תוכן שאינה מקצועית

כתיבת תוכן לאתר היא כתיבה המותאמת לכללי מנועי החיפוש ולפני הכל, כתובה עבור הגולשים. אם תשאל כל נציג של חברת גוגל, ענקית מנועי החיפוש, מיד הוא יענה לך (כן, גם מתוך שינה) כי כתיבת תוכן לאתר היא רק עבור הגולשים ואך ורק עבור הגולשים. כמובן, שאין זו המצאה או גחמה, אם נעצור רגע ונחשוב, נבין כי אתר אכן נבנה עבור הגולשים בסופו של יום.

ישנן כמה מטרות להקמת אתר, בין היתר:

- אתר תדמית לעסק

- גיוס לקוחות

- איסוף לידים

כך שהמסקנה הברורה היא: אם הקמת אתר, כנראה שהקמת אותו עבור הגולשים שלך העתידים להיות לקוחות פוטנציאלים. זה נכון שבעשור האחרון, אתר אינטרנט הפך חובה עבור כל עסק, עסקים אשר אין להם אתר, ירחיקו לקוחות פוטנציאלים אשר לא יובן מדוע אין אתר לעסק המדובר ומיד יגלשו לאתר המתחרים שלך. על כן, יש להשקיע מחשבה, זמן ומשאבים אחרים, עבור כתיבה נכונה לאתר.

"הקמתי אתר יפה, אני לא צריך תוכן"

עיצוב יפה לאתר הוא אכן תופס את העין ומושך. יחד עם זאת, עיצוב יפה ממושל לעטיפת מתנה, אין זה משנה כמה העטיפה יפה, מהודרת ומושכת, אם תוכן המתנה עצמו אינו יפה, מושקע, פשטני ואף גרוע מזה, מקבל המתנה ישכח את יופי העטיפה ברגע קט אחד ומיד יעבור למתנה אחרת. יתרה מכך, אם כבר השקיע אדם בבניית אתר ועיצובו, אין כל היגיון לעצור באמצע ולא להשקיע בכתיבת תוכן לאתר. 

שיקולים כלכליים

אין ספק שאנו נמצאים בעידן כלכלי קשה ולכן, חברת מילות מעניקה שלל מאמרים אשר יוכלו ללמד כמעט כל אדם כיצב לכתוב תוכן לאתר מקצועי. ראשית, מומלץ לקרוא את המדריכים ופיסות מידע הקיימות ברחבי הרשת, ולהבין איך נכון לכתוב, מהו המבנה הנכון ועוד. שנית, רצוי להתחיל ולכתוב מאמרים ולתת לכותב מקצועי לעבור עליהם בכדי שיתן פידבק וכך הכותב המתחיל ישתפשף. לבסוף, כאשר הכותב המתחיל ירגיש מוכן, הרי שאין דבר העוצר אותו מלהפיק מאמרים מקצועיים לאתר שלו ובכך לחסוך את עלויות שרותי כתיבת תוכל לאתרי אינטרנט מקצועיים.

טיפ אחרון: ערכו סקר מחירים ותגלו כי כתיבת תוכן לאתר אינה יקרה. לאחר מכן, ערכו בדיקת עלות מול תועלת והחליטו אם אתם מנסים לכתוב לבד או שוכרים כותב תוכן מקצועי.

 

בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה