שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

להתראות ספאם שלום דיוור אלקטרוני


אושר

קופירייטינג

 
 

אם חשוב לך להגיע לכמות גדולה של לקוחות ולשמור על הקיימים שברשותך, אתה חייב להשתמש בשיטות הבאות: מערכת ניוזלטר, דיוור אלקטרוני מחירים או דיוור אלקטרוני. לא משנה באיזה שיטה תבחר, מה שחשוב שבסוף המסר שלך יגיע לנמענים שלך בצורה המהירה ביותר.

דיוור אלקטרוני- למה הוא כל כך חשוב

כל ארגון ועסק יודע שללא שימוש של דיוור אלקטרוני ואמצעי פרסום נוספים, הוא לא יוכל להגדיל את התפוקה שלו ואף לא לשמור על המוניטין שלו. לכן השימוש של דיוור אלקטרוני כל כך חשוב בזמנים אלו. כמעט כל אדם מחובר לאינטרנט ויש לנצל כלי זה. לכן עם דיוור אלקטרוני נוכל להגיע לכמות גדולה של לקוחות ופלח שוק ואף להציע להם את השירותים שלנו. כי האינטרנט הוא חלק מהחיים, ורוב התצרוכת היומית שלנו מתבצעת דרכו.

דיוור אלקטרוני מחירים- כי הלקוחות שלך חשובים לך

שרוצים שיטת קצת יותר אגרסיבית משתמשים בשיטת דיוור אלקטרוני מחירים.  בשיטת דיוור זאת, המוצרים אשר מופיעים בין אם זה בניוזלטר או בפרסומת מופיעים בתוספת מחיר לצידם , כך שיותר קל לדעת מה המבצע  והאם הוא משתלם. מעבר לכך ניתן להשתמש עם דיוור אלקטרוני מחירים גם בפרסומות שונות.  כך שהשימוש על דיוור אלקטרוני  מחירים הוא שימוש קל ואפקטיבי יותר מאשר שיטות אחרות.

מערכת ניוזלטר- זה כל מה שאתה צריך

אחת השיטות האגרסיביות בתחום השיווק והפרסום היא שיטת מערכת ניוזלטר. עם מערכת ניוזלטר ניתן לשמר את הלקוחות שלך ואף להגיע לפלח שוק מסוים. כך שכל שבוע מקבל הלקוח לתיבת המייל שלו ניוזלטר עם כל המצבעים,הנחות והמוצרים החדשים שיצאו לשוק. כמו כן וכך למעשה לבעל העסק יש דרך מערכת ניוזלטר שליטה על הלקוחות שלו, מתי הם קיבלו את העיתון, האם הם פתחו את המייל, והאם הניוזלטר לא הגיע לספארם. לכן חשוב להשתמש במערכת זו ולנצל את כל היתרונות שלה, גם אם מדובר על חברה קטנה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה