שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

מה הן מילות מפתח ולמה הן חשובות?


גלי פי

:)

 
 

 

בעלי עסק שפונים לקידום אתרים לא מבינים מה החשיבות של בחירת ביטויי מפתח. זהו מדריך קצר על חשיבותן של ביטויי המפתח למיקום האתר במונעי החיפוש.

אתר חדש שמעוניין בקידום חייב לבחור ביטויי מפתח אם פנה לחברת לקידום אתרים וגם אם החליט לקדם את אתרו לבד. עצמו את עיניכם וחישבו, מה הן המילים שהכי מתארות את העסק והאתר שלכם? לדוגמה אתר המוכר ציוד משרדי צריך לבחור בביטויים בסגנון: ציוד משרדי, מדפסות, סורקים וכו. המילים האלו הן המילים שאתם רוצים שהאתר שלכם יופיע בהם במנועי החיפוש. חישבו איזה ביטויים הלקוחות שלכם מחפשים מוצרים דומים לשלכם. האתר לציוד משרדי לדוגמה צריך לבחור מונחים נפוצים כמו "מדפסת לייזר" ולא "משרדים" כי אנשים שמחפשים את המילה משרדים לא מחפשים ציוד משרדי.

אם אתם עושים את התהליך הזה עם חברה מקצועית של קידום אתרים הם ידעו איך לבצע מחקר מעמיק יותר בעזרת תוכנות מקצועיות. חברות לקידום אתרים יודעות להצביע על מונחים שאנשים משתמשים בהם יותר במנועי חיפוש ולכן שווה להשקיע בהן.

יש גם ביטויי מפתח מסוים שכדאי להימנע מהם בגלל שהתחרות בהם גדולה מידי. לאתר קטן יהיה קשה מאוד להיכנס לתחרות מול חברות גדולות ובעלות אמצעים. התחרות במילים מסוימות כמו אופנה או ביטוח היא אכזרית מאוד וידרשו מאמצים רבים להגיע לעמודים הראשונים.


לאחר שבחרתם את המילים הנכונות לאתר שלכם מתחילה העבודה הקשה של לקשר בין האתר לבין המילים האלו. איך עושים זאת ? בעזרת הרבה מאוד תוכן רלוונטי. מנועי החיפוש יודעים מה נושא האתר בזכות התוכן שבתוכו. מלאו את האתר בתוכן רלוונטי ומקורי ושבצו בו את את מילות המפתח שלכם לעיתים קרובות. שמרו על טקסט איכותי, לכתוב 500 פעם את ביטויי המפתח שלכם בלי הקשר הגיוני יקרא אצל מנועי החיפוש כתוכן ירוד ולא יקדם אותכם. שמרו על אתר מלא בתוכן מקורי ודאגו לעדכן אותו באופן קבוע כך שהאתר יראה חיי ורלוונטי. ביקשו מחברת בניית אתרים שלכם לדאוג שיהיה לכם מקומות וגישה לרענן את התוכן באתר.

מלבד כתיבת תוכן באתר שלכם אתם צרכים גם לפזר כתבות באתרי מאמרים שונים. כיתבו תוכן חדש לכול אתר עם מילות המפתח שלכם והכניסו לינקים לתוך הטקסט המפנים לאתר. הפעולה הזאת גורמת לגוגל לחשוב שכולם מדברים על האתר שלכם כך שכנראה הוא חשוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה