שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

מילות מפתח- שימוש מושכל בשילובי מילים ובניתוח לוגריתמי לטובת קידום אתרים


cohen arik

כהן אריק

 
 

על מנת לבצע את תפקידו חייב מקדם האתרים לבצע אסטרטגיות מושכלות ונבחרות של ניהול האתר וייחודו על פני האתרים של החברות המתחרות. החשיבות בשיטות עבודה מגוונות ועקביות היא אבן היסוד בהענקת יתרון ממשי לחברה או לעסק בעלי אתר רשמי בעת קידום האתר כלפי מעלה במעלות תוצאות החיפוש במנועי החיפוש הרשמיים.

על מנת בצע את תפקידו כראוי וביעילות הנדרשת חייב מקדם האתרים להיות מיומן ומנוסה במיוחד ולהכיר לעומק את תחומי הדעת בנושקים בעיסוקו- גם ידע עמוק ונרחב בכל רזי תחום השיווק והכלכלה, בעלי מקצוע המיומנים בתחום זה אמורים להיות בקיאים במיוחד על מנת להוות אפשרות אמתית לנסות ליצור הגדלה משמעותית של הכנסות- להגשים ולממש את הפוטנציאל העסקי של הגדלת ההכנסות באמצעות הגדלת המתעניינים באתר- הגדלת הלקוחות הפוטנציאלים וכך כמובן שימוש באתר החברה על מנת לגרום למיתוגה ולשינוי תדמיתה בעיני הגולשים.

הפרסום והשיווק בעידן המודרני- האינטרנט ככלי עבודה מרכזי- ואולם, כידוע באינטרנט יש יתרונות רבים הקשורים לפרסום ולשיווק בעידן המודרני, ואולם מנגד יש אתגר משמעותי וייחודי שהוליד למעשה את הצורך במלאכת- קידום האתרים.

כאשר חברה בונה אתר ומעלה אותו לשרתים שלרשת האינטרנט- ברור למנהליה, כי האתר חייב היות מזמין וחיוני על מנת ליצור באזז חיובי סביבו וכך למעשה להוביל את הלקוחות- הגולשים  בעת הקלדת מילות חיפוש רלוונטיות במנועי החיפוש בכלל ובגוגל בפרט- להגיע דווקא לאתר הספציפי שלה.

השימוש במילות מפתח בתחום קידום אתרים ובביטויי קוד רלוונטיים המהווים מילות חיפוש אמור להיות הסוד הגדול של מציאת האתר וייחודו מכל שאר האתרים המתחרים. ובכל זאת, כאשר הגולש הממוצע מנסה להגיע לאתר השייך לתחום דעת מסוים ומקליד על מנת כך, ברור, כי לבסוף תוצג לאותו גולש המהווה בהכרח גם לקוח פוטנציאלי רשימה ארוכה של תוצאות חיפוש.

ברור, כי רוב הגולשים- מצד הפסיכולוגיה האנושית וההנחה הבסיסית, שהאתרים המצויים בראשית הרשימה הם הממותגים והאיכותיים יותר והן מצד הנוחות – על מנת לחסוך זמן ולא לגלגל מטה אל תחתית.

אם כן, מקדם האתרים חייב להיות בעל התפקיד המשמעותי והרשמי שימצא את השיטות להעלות את אתר החברה הרלוונטית במעלה תוצאות החיפוש- או במילים אחרות- לקדם את האתר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה