שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

ניהול אתרים להצלחה


שרית כהן

קידום ושיווק במדיה,

שיווק ברשת האינטרנט

 
 

ניהול אתר אינטרנט דורש משמעת וידע קודם בתחום ניהול אתרים, בנוסף לכך ידע בנושא קידום אתרים יכול לתרום לך רבות ולתת לך יתרון יחסי. על מנת לנצל את התוכן באתר האינטרנט בצורה הטובה ביותר, הבנה באופטימיזצייה למנוע חיפוש או לפחות SEO בסיסי, יכולה לעשות פלאים עבורך. כתיבה המותאמת לאינטרנט המוזנת לאתר באמצעות מערכת CMSתסייע בפעילות קידום אתרים ותתן לתכנים להגיע ליעדם, לקהל הגולשים הרלוונטי. ניהול תוכן יחד עם כתיבת תוכן הינם חלקים חשובים מאוד במסגרת ניהול אתרים. כדי שהקהל ידע על האתר שלך ויגיע לאתר, אתה צריך להשתמש בתוכן איכותי בעל ערך ממשי לקהל היעד שלך.

ניהול אתרי אינטרנט אינו דבר שניתן להקל בו ראש, למרות שעל פניו זה נשמע פשוט וזניח, כדאי לך להקדיש זמן ולבנות מערך קישורים פנימיים עם תוכן  האתר שלך על מנת ליצור מערך קישורים שיעזור רבות לשיווק אתר האינטרנט שלך ברשת. ניתן לבצע ניהול אתרים באמצעים רבים, על ידי חברה חיצונית המתמחה בניהול אתרי אינטרנט וכמובן באופן עצמאי אך הדרך הטובה ביותר היא הדרך שתניב לך תנועה איכותית לאתר. במהלך תהליך ניהול אתר יש לדאוג שכל הדפים הפנימיים יהיו כתובים על פי תקן האינטרנט הבינלאומי, יכילו מידע הקשור לאתר בלבד, וקישורים נכנסים ויוצאים במינון המומלץ.

מעבר למינון קישורים נכנסים ויוצאים, יש לוודא שגם מילות המפתח קשורות לתוכן של הדפים באתר, ומינון מילות המפתח ביחס לתוכן הינו בגבולות הסביר ולא יגרום למנוע החיפוש גוגל לחשוב שמדובר באתר ספאם. אין לדעת מה המינון המומלץ, אך מה שכן צריך לדעת זה שהמינון צריך להיות הגיוני, לא כל מילה שניה צריכה להיות מילת מפתח, אלא רק מה שמסתדר הגיונית בטקסט. ככל שהתוכן יהיה טבעי, והקישורים יהיו טבעיים, כך גם מנוע החיפוש יבין במוקדם או במאוחר שהאתר בעל חשיבות לתחום בו הוא עוסק וכך גם האתרים המקשרים אליו ממנו. וכך גם בעניין מילות המפתח. רק ניהול אתר נכון ידאג לכך שאתר האינטרנט יקרא בצורה אפקטיבית ויעילה על ידי מנוע החיפוש ועל ידי הגולשים הנכנסים אליו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה