שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קופירייטינג - כתיבה יצירתית


אושר

קופירייטינג

 
 
קופירייטינג - לכתוב כדי לגעת

קופירייטינג הוא שם כוללת לכתיבה שיווקית. כיום יש עשרות אתרי אינטרנט שצמאים לכתיבה שיווקית, מקצועית ומעניינת.כזאת שנוגעת בלב האנשים. בשביל זה יש צורך בקופרייטינג. קופירייטינג היא מילה שמקורה באנגלית והפירוש שלה – כתיבה שיווקית. הפירוש פשוט, אך המשמעות של קופירייטינג היא בהחלט גדולה. קופירייטינג הוא מומחיות הכתיבה היוצרת. כתיבה שהיא גם שיווקית- גם מקצועית וגם יצירתית. המטרה היא לעניין לרתק וכמובן לתת מידע חיוני על אותו נושא עליו אנו כותבים.

קופרייטר טוב צריך לדעת כתיבת מאמר איכותי

כתיבת מאמר היא כזו, שמציפה את הדף עם שלל רעיונות וידע הכתוב בתורה יצירתית ומעניינת. המידע הוא חיוני אך צריך לדעת לכתוב נכון את המידע. קופירייטינג היא כתיבת מידע באופן הנכון והמדויק על מנת להגיע לקהל היעד הנכון. קופירייטינג היא כתיבה נכונה. כתיבת מאמר היא כמו לספר סיפור, רק בדרך כתיבה. כתיבת מאמר צריכה להיות נכונה. עם כותרת מתאימה, פסקאות מסודרות וכמות מלים נכונה – יש חוקים מאוד ברורים בכל הקשור לנושא כתיבת מאמר. חשוב להקפיד על כללי קופירייטינג על מנת לבצע כתיבת מאמר בצורה הטובה ביותר.

כתיבה שיווקית באנגלית - קופירייטינג לא רק בעברית

לכתוב מאמר בעברית זו לא מלאכה פשוטה. לא כל שכן, כתיבה שיווקית באנגלית. כדי להגיע לרמה גבוהה בנושא כתיבה שיווקית באנגלית, יש לדעת את השפה האנגלית על בוריה. כאשר האנגלית היא שפת אם, הרבה יותר קל לבצע כתיבה שיווקית באנגלית. חוקי כתיבה שיווקית באנגלית זהים לחוקי כתיבה שיווקית בעיברית. חשוב לכתוב בצורה רהוטה ברורה, המספקת מידע חיוני לקורא, וכמובן נותנת מענה ופתרון לנושא עליו נכתב המאמר. אין ספק כי כתיבה היא יצירה בפני עצמה- גם לכותב וגם לקורא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה