שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קורס קידום אתרים


אורי
 
 

קורס קידום אתרים

 

כיום אחד התחומים שיותר פורחים, הוא תחום קידום האתרים. יש לא מעט קורסים של קידום אתרים בשוק, הנעים במחירים שונים. את ההחלטה אם כדאי או לא כדאי להירשם לקורס קידום אתרים, תמצאו במאמר הבא על קורס קידום אתרים. בהנחה שהחלטתם ללכת ולהירשם לקורס, להיכנס למקצוע מושך ומעניין שכזה – כדאי לבדוק מספר דברים על כל קורס וקורס.

 

לפני שנגיע לדברים אותם כדאי לבדוק, יש לציין שקורס קידום אתרים - אינו מתאים לכל אחד. לפעמים הקורס יכול לתת דחיפה אדירה וקרש קפיצה לתחום קידום אתרים, מנגד מי שלא ימשיך וינשום את התחום מידי יום, ימצא את עצמו מבזבז את זמנו.

 

אז מה מציעים קורסים של קידום אתרים?

 

הקורסים הרבים מציעים לכל אחד ואחד לא רק קידום אתרים. כיום הקורסים התקדמו ומציעים מעטפת שלמה של שיווק באינטרנט. תוכלו למצוא בקורסים נושאים כמו PPC, תכנון UI, פרסום בפייסבוק וטוויטר, שיווק ויראלי, מיתוג באינטרנט ועוד. מקצועות האינטרנט אינם דורשים תואר אקדמאי ולכן מקצועות אלו הפכו למגנט להמון אנשים הרוצים מקצוע רווחי ומסודר.

 

וכיצד בוחרים קורס קידום אתרים?

 

לפניכם מספר דברים שיכולים לעזור לכם בבחירת קורס קידום אתרים:

 

התכנים של הקורס– כמו שצוין למעלה, מדובר על מעטפת שלמה של שיווק באינטרנט ולא רק קידום אתרים נטו. ראו מה מציעים לכם הן מבחינת התכנים לקידום אתרים, והן בכלליות על שיווק באינטרנט. לא כולם מתעניינים בשיווק בפייסבוק וטוויטר, יתכן מאוד שיתאים לכם קורס מצומצם או רחב יותר. המרצים של הקורס– נותן לגיטימציה על איכותו של הקורס. תוכלו לברר על כל מרצה ולקרוא עליו בגוגל. מי שלא תמצאו בגוגל, כנראה לא שייך לעולם זה. מחיר הקורס – ישנם קורסים יקרים יותר, אחרים פחות. מדובר על פערים של אלפי שקלים. לפעמים שווה לשלם מחיר גבוהה על איכות, מנגד מקצוע זה דורש המון לימוד עצמי ולא צריך להתאבד כלכלית על הקורס היקר ביותר שתמצאו. מיקום גיאוגרפי – לא קל ללמוד בשעות הערב לאחר יום עבודה, השתדלו למצוא קורס קידום אתרים שלא יגרור אתכם שעתיים בפקקים. עבודה – האם הקורס מסדר עבודה בסיומו? ( כמובן לאלו שמחפשים). שעות הקורס – כמה שעות בסה"כ הקורס כולל ?

 

דברים אלו יכולים לעזור לכם לבחור קורס קידום אתרים, יש לזכור שלא מדובר על סכום זניח וכדאי לברר שלא הולכים למקום בו תבזבזו את זמנכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה