שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתר אינטרנט


kinneret o

 

 
 
 

 

עובדות שכדאי לדעת קידום אתר אינטרנט

בעלי אתרים רבים עובדים נחרצות על מנת לקדם את אתר האינטרנט שלהם ולהפוך להיות ראשונים במילות מפתח מסוימות ובעיקר על מנת להגיע לתוצאות גבוהות במנועי החיפוש. תהליך קידום אתר אינטרנט הינו ארוך ומתמשך. להלן מספר עובדות על קידום אתר אינטרנט:

קידום אתר אינטרנטהוא תהליך ממושך ואינו פרוייקט חד פעמי. כלומר, לאחר התחלת קידום אתר אינטרנט השינוי יבוא לידי ביטוי רק לאחר שלושה עד שישה שבועות מסיום תהליך קידום האתר.

על מנת לבצע קידום אתר אינטרנט ביעילות, יש צורך בבחירת מילות מפתח בהן קהל היעד עשוי להשתמש. יתרה מזאת, במקרים מסוימים יש לבצע גם סיעור מוחות ולעלות על ביטויים נפוצים בהם משתמשים הגולשים.

יש לזכור כי מנועי החיפוש ניזונים בעיקר מתוכן. על כן, כאשר מתחילים בתהליך קידום אתר אינטרנט, יש להזין כמה שיותר טקסטים עם הדגשת מילת המפתח שאותה רוצים לקדם.

כאשר מקדמים אתר אינטרנט, יש לדאוג שהוא יהיה כמה שיותר מעודכן, שכן אחד מבין הפרמטרים שנבדקים על ידי מנועי החיפוש היא כמובן מידת העדכניות של האתר. למעשה, באמצעות עדכון התוכן, מתעדכנות גם מילות המפתח שנבחרו לצורך קידום אתר אינטרנט. יתרה מזאת, ככל שהאתר מעודכן יותר והעדכונים נעשים על בסיס קבוע, הוא גם נעשה יותר ידידותי עבור מנועי החיפוש.

קידום אתר אינטרנט בטכניקות שחורות, עשויה לגרום לאתר להענש ואף להמחק ממנועי החיפוש. לכן, יש לבצע את הקידום בצורה נכונה ויעילה ולא להסתמך על תוכנות שיציפו את אתר האינטרנט בקישורים ובתכנים לא רלוונטים.

כל העובדות הללו נכונות לכל אתר במינון ובאופן המותאם לו. על מנת לראות תוצאות קידום ממשיות, ניתן ורצוי להשתמש באנשי מקצוע ובחברות המספקות שרותים אלו כדוגמת שחר פתרונות אינטרנט.

 

 

 

 

 

 

.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה