שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתר על-פי מילות מפתח


רוני לתת

רוני לתת

 
 

קודם כול עליכם להציג את בית העסק באופן מכובד ולתאר במדויק מה יש לכם להציע ומדוע כדאי לרכוש את השירותים שלכם. אחר כך יש לשלב בטקסט את מילת המפתח שנבחרה ולפזר אותה בכותרות הראשיות, בכותרות המשניות ובתוך הפסקאות. ובכל זאת איך נדע איזו מילת מפתח מתאימה לנו כדי שבית העסק שלנו יגדיל את הכנסותיו? עכשיו יש למצוא אתרים מארחים להעלאת המאמרים. פרסום מאמרים לבניית קישורים לקידום אורגני, הוא הנושא החשוב ביותר במסגרת קידום אורגני.

איך בוחרים מילות מפתח לקידום אורגני?

לשם כך יש לעשות מחקר של מילות מפתח ולבדוק איזו מילה היא הכי רלוונטית לקידום בית העסק. למשל, עריכה לשונית היא מילת המפתח החשובה ביותר עבור עורכים לשוניים שמציעים לנסח כראוי את הטקסט שכתבתם, לתקן שגיאות כתיב ועוד. ולכן מילת מפתח זו תופיע בצפיפות מתאימה בעמוד הראשון של האתר. דוגמא נוספת היא הביטוי לימודי משפטים , באתר המציע לימודים אקדמיים במשפטים .

מכאן תשאלו, אם קיימים עוד מילות מפתח רלוונטיות, כגון עורך לשוני, הגהה וכו', או בדוגמא השניה , תואר במשפטים, לימודי עריכת דין וכד'. אז מה יש לעשות? פשוט מאוד. לכתוב דפים נוספים. כל מילה שברצונכם לקדם צריכה לבוא לידי ביטוי בעמוד חדש. וכך לאט-לאט יכתבו דפי האתר שיכולים להכיל אפילו ארבע-חמש מילות מפתח, כשהחשובה ביותר, כאמור, היא מילת המפתח שתופיע בעמוד הראשון.

למה כדאי לשכור מקדם אתרים מקצועי?

עם זאת רבים מתקשים לכתוב ואינם יודעים איך לקדם את האתר על-פי הכללים שפורטו לעיל. לכן במקרה זה רצוי לרכוש את שירותיו של מקדם אתרים מוסמך שיודע לעשות את העבודה. מקדם אתרים זה יודע איך לשתול את מילות המפתח בטקסט ויודע, על-פי מחקר מקדים, אֵלו מילות מפתח יקדמו את האתר שלכם. נוסף על כך, הוא יכול לחסוך לכם כאב ראש בכתיבת הטקסט ולמנוע קשיים בקידום האתר.

זאת ועוד, מילת המפתח הכי חשובה צריכה להופיע בכותרת הראשית של האתר ליד שם בית העסק, בתחילת העמוד וגם בסופו. חשוב לשלב את מילת המפתח העיקרית גם ביתר דפי האתר המקדמים מילות מפתח אחרות. כך, בשיטה זו, תוכלו להתחיל ברגל ימין לקדם את האתר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה