שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים איכותי - כך ניתן להביא לקוחות נוספים לחברה


daniel
 
 

 

בזמן של האינטרנט, ורשתות המחשב העולמיות, אם חסר לך אתר ברשת אתה לא ממש קיים. מבחר עסקים קטנים וגדולים, חנויות בגדלים שונים, ארגונים ממשלתיים, עמותות שונות, אוניברסיטאות ומכללות, מכוני חקירה, חברי כנסת, מוסדות ואנשים פרטיים- בשנים האחרונות לכל הנ"ל יש אתרים ברשת. על חשיבותם של האתרים באינטרנט, על מבחר התפקידים המגוונים שבמסגרת האחריות של אתר אינטרנטי ועל הדרכים להקים אתר באינטרנט- במאמר זה.
 
אנשים מקצועיים המתמחים בתחומי העיצוב יצהירו שהעיצוב נותן ערך מוסף, משרה אווירה, שולח מסר, יוצר תחושה של אסתטיקה ונקיון, וכן מביא איתו סמליות מסוימת. כך לצורך העניין יכול בר להיראות אירופאי נצחי ולשדר אלגנטיות, יוקרה ופאר או להיות בעל מראה וינטג'י בצורה המזכירה חנות קטנה מראשית המאה הקודמת. על אותו עקרון, חבילת שוקולד יכולה לשדר תחכום ובלעדיות או שובבות, פשטות ומתיקות.
 
בשני המקרים שלהלן, ההבדל יקום וייפול בד"כ על העיצוב. העיצוב הוא תכנון מוצר באופן שיענה על סט של אמות מידה ומאפיינים על פי רצונותיו של הלקוח. עיצוב לרוב דורש מקוריות ויצירתיות, ידע מעשי בתחום העיצוב והאומנות, הכרה של הטכנולוגיה והטכניקה הקיימות והמתעדכנות על בסיס מאוד דינמי, וכמו כן תשוקה גדולה למקצוע ואהבה למקצוע.
 
בניגוד לכך כשמדובר בחברי כנסת, בניית אתרים אינטרנטיים והפעלתם משמשת כדי להביע עמדות ולהביא תומכים, בשביל ליצור קשר בלתי אמצעי ואישי באופן קבוע עם קהל הבוחרים וכדי להגדיל את מודעות הציבור על פעילותיו שלו תוך שילוב תכנים הנוגעים לפעילות זו.
 
אתרי האינטרנט אם כך עונים על מבחר רחב של צרכים שונים ויש להם שימושים מסוימים מצד מפעיליהם. שתי הדרכים העיקריות לבנות אתרים באינטרנט הינו פנייה יזומה לחברות העוסקות בתחום של קידום אתרים באינטרנט או הקמת אתר אינטרנט באופן עצמאי באמצעות סוגים מסוימים של תוכנות /ושל מערכות, שהשימוש ברבות מהן הינו חינמי לגמרי. לכול אחת ואחת מדרכים אלו החסרונות והיתרונות שלה, אבל כדאי לציין כי בזמן הנוכחי רוב מהארגונים המעוניינים להפעיל אתר אינטרנטי, בוחרים באלטרנטיבה הראשונה, כלומר פנייה לחברות המתעסקות בתחום של בניית אתרים.
 
עיצוב אתר האינטרנט בשיתוף פעולה עם קידומו, נועד בראש ובראשונה להביא תנועה משמעותית ורחבה יותר של לקוחות אל האתר האינטרנטי של בעל העסק, החברה, העמותה או גוף פרטי/עסקי אחר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה