שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים בגוגל


גל גול

golaso

 
 

שיווק וקידום אתרים במנועי חיפוש

 

קידום אתרים הוא חוד החנית של עולם השיווק בימינו ונוכחות אינטרנטית היא נכס יקר לכל חברה או עסק שרוצה להגיע אל קהל היעד שלובמהירות וביעילות. כאשר גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול והפופולרי ביותר הוא מהווה זירת עסקים נפלאה ודרך פשוטה מאד להגיע אל קהל יעד ולקוחות פוטנציאליים. 

 

בוא נדבר תכלס...

 

קידום אתרים בגוגל  נועד בשורה תחתונה להגדיל את הרווחים של החברה. בדרך עוברים כמה וכמה תהליכים אשר גורמים בסופו של דבר למטרה להתקיים.

1. מיקום גבוה בדף התוצאות הראשון למילות חיפוש וביטויים רלונטיים.

2. הפצת מידע מעניין ובעל ערך לגולש. על ידי יצירת תוכן איכותי מנתבים את הגולשים לבקר באתר, התוכן הוא אחד הדברים החשובים ביותר לקידום אתר.

3. להגדיל את כמות התנועה באתר, על ידי בניית קישורים המוקפים בתוכן יצירתי ואיכותי, בניית קישורים יש משקל כבד בקידום אתרים, קישור אחד טוב יכול להועיל כמו גם קישור אחד גרוע שעשוי להזיק לאתר.

4. אופטימיזציה, התאמת האתר לדרישות מנועי החיפוש הכוללת עיצוב ממשק משתמש, כותרות ותיאורי עמוד, דחיסות מילות מפתח, קישורים פנימיים וכו.

5.ניתוחים אנליטיים לאבחון שגיאות ותקלות ושיויים אסרטגיים שיש לבצע. 

 

קידום אתרים בגוגל לעומת קידום במנועים אחרים

קידום אתרים ניתן לבצע עבור כל מנוע חיפוש , אולם גוגל הוא המנוע בעל האלגוריתם המורכב והמתקדם ביותר, לא סתם הוא הפופולרי ביותר. בגוגל פועלים ללא שאת בכדיי לספק לנו תוצאות רלוונטיות ביותר לשאילתות חיפוש וזה כולל עדכוני אלגוריתם שמשתנים עם הזמן. אם בחרתם ללכת על קידום אתרים בגוגל כחלק מפעולות השיווק שלכם רצוי שתדעו כי לא לעולם חוסן, וכי גם אתר שהגיע לפסגה צריך עדיין להמשיך ולתחזק את פעולות הקידום, אחרת הוא ימצא את עצמו מהר מאד נעקף בידיי מתחרים.

התחרות ...

עולה מדרגה מעת לעת וקידום אתרים בגוגל נעשה קשה יותר עקב ריבוי מתחרים על אותם ביטויים, לכן יש להמציא עצמך כל פעם מחדש, להתעדכן בשינויים שמצריכים חשיבה מחדש ולפתח אסטרטגיות חדשות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה