שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים דרך הבטן


mili

לומד להיות עורך דין תעבורה

בינתיים עובד כמוכר ציוד הקפי ו מדפסות

כותב מאמרים כדי שתהיה ירושה לנכדי ולילדיי

 
 

 

 


עידן האינטרנט. אתרים נבנים וכובשים את העולם הממוחשב, מתפתחים וצצים בכל רגע נתון. כל בעל עסק המכבד את עצמו יודע כי על מנת לפרסם את עצמו ולהגדיל את כמות הקהל הפונה אליו, ובכך גם את כמות המכירות שלו כמובן, לא מספיקה תווית צהובה מנצנצת בסוג של "ידיעון לתושב", או אפילו לא דפי זהב.

עם זאת, גם מי שטרח, בנה והשקיע כבר בהקמת אתר לתפארת באינטרנט, באמצעות שירות של חברה המתמחה בבניית אתרים, או שמא העדיף לבנות את האתר בכוחות עצמו, בלתי סביר כי יזכה לחשיפה משמעותית באופן עצמאי, ואזי שמטרת פתיחת האתר לא הושגה.

תחום קידום אתרים הינו תחום חדש יחסית, ולכן נחשב לתחום "אפור", אין חוקתיות ברורה, ניכר כי הדעות חלוקות לגבי נקיטת צעדים למטרת סיפוק תוצאות קידום טובות ושימורן לאורך זמן, מה שבטוח ומוסכם על כל מקדמי האתרים באופן חד משמעי הוא שכדי להשיג מקסימום תוצאות חשיפה לקהל רחב ומגוון, ולהביא להגדלת היקף מכירות של בית עסק כזה או אחר, יש לשאוף להגיע לעמוד הראשון במנוע החיפוש הכי גדול בעולם, דהיינו גוגל. התחרות היא קשה אפוא, היות ולא ניתן לגלות באופן מובהק מהם הכללים באמצעותם גוגל מחליט למקם את כתובת האתר ולמשך איזו תקופה הוא שומר על מיקומים אלו, וכפי שכבר ציינתי קודם, הדעות חלוקות בנושא.

אם כי כל אדם העוסק בקידום אתרים יודע כי ישנם חוקים בסיסים, כגון ותק האתר, שמירה על "ניקיון", מוסריות וקישורים נאותים, תוכן חוקי, כתיבת מאמרים מקצועיים בנושאים רלוונטיים, והקפדה על כללי האתיקה וזכויות יוצרים הם הכרחיים ובנושאים אלו אין "קיצורי דרך".

אם החלטתם לסמוך ולהפקיד את האתר וקידומו בידי מי שבנה עבורכם את האתר, או בידיכם בלבד, הרי שיש לקחת בחשבון שלא כל מומחה בניית אתרים יכול להתמחות גם בקידום האתר, משימה שדורשת עבודה סיזיפית ויום יומית.  מכאן שלצורך השגת תוצאות טובות לאורך זמן רצוי להשקיע ושכור שירותיהם של חברה מקצועית, אך שירותית לא פחות, אשר תעלה את הדירוג של האתר ובעל  העסק יוכל להניב את הפירות מכך, במהירות האפשרית, ולהתפנות אל עיסוקיו העיקריים, ולמכור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה