שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים כבר ניסית?


מיכל ז

מיכל ז

 
 

למנוע החיפוש של גוגל יש שיטות משלו להחליט איזה אתרים יהיו ראשונים בתוצאות החיפוש. ניתן לומר שגורל אתר תלוי כולו בגוגל ולכן כל מי שבבעלותו אתר אבל לא יודע כיצד לקדם אותו לראש רשימת התוצאות פשוט ייעלם ללא זכר. הסיבה היא שגולשים לא רוצים לבזבז את הזמן שלהם כדי לקבל מענה לחיפוש שלהם. הגולשים רוצים מענה מהיר שייתן את התוצאות הטובות ביותר ולכן הם יסתכלו על עמוד התוצאות הראשון, וברוב המקרים הם לא יביטו בשאר הדפים. קידום אתרים בגוגל נועד להביא אתרים מסוימים לראש הרשימה.

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא תחום עם אוסף שיטות שאיתן אפשר לשפר את מעמדו של האתר במנועי חיפוש, כדוגמת גוגל. כל מומחה קידום אתרים יודע את השיטות שיש והוא יכול לעזור לבעל אתר להפוך את האתר שלו מלא רלוונטי וללא כניסות לאתר הפופולארי ביותר שיש ברשת בתחום מסוים.

ישנן הרבה חברות שעיסוקן הוא קידום אתרים והן לוקחות תשלום עבור שירות זה. בעל אתר שרוצה להיות בראש התוצאות, או בין העמודים הראשונים, ולא רוצה להיעלם מעל פני האדמה, חשוב שיפנה אל מומחה קידום אתרים שיעזור לאתר שלו לקבל את החשיפה הראויה. על בעל האתר לבחור חברה בעלת ניסיון, כזו שכבר הראתה תוצאות טובות בעבר ויכולה להביא לתוצאות הטובות ביותר בשבילו.

מי שיש לו אתר יכול לבצע קידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים בעצמו, אם הוא יודע כיצד לעשות זאת. קידום אתרים מורכב מכמה שלבים חשובים מאוד והכרחיים. קודם כל צריך לעשות אופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש. כלומר, צריך להתאים את מבנה האתר לדרישות של מנועי החיפוש והמגבלות שלהם. בנוסף, על האתר להיות מותאם לכל תוכנות הגלישה ולעמידה בתקנים, ויש לדאוג כי תוכן האתר הוא רלוונטי במידה הכי טובה למילות החיפוש בעבורן רוצה בעל האתר להופיע בתוצאות.

לאחר מכן צריך ליצור קישורים נכנסים לאתר, רבים ככל שניתן שיהיו איכותיים, ולהכניסם אל תוך אתרים שעל פי גוגל נחשבים אמינים. בעצם, צריך ליצור באתרים אמינים לינקים שיובילו לאתר שצריך לקדם. כל זאת בגלל שלפי מנוע החיפוש של גוגל, אתר הוא רלוונטי ככל שיש אליו יותר קישורים מאתרים אחרים.

נשמע שהתהליך פשוט, אך הוא אינו וצריך ידע רב כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

גם אם נדמה שהכל פשוט ורוצים לקדם את האתר לבד, כדאי לזכור שהדבר ייקח זמן רב, ואולי אף ייכשל. אם בעל האתר מעוניין בתוצאות מהירות יותר והטובות ביותר, כדאי לו לפנות אל מומחה קידום אתרים שישיג את התוצאות הטובות והמהירות ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה