שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים כתנאי להצלחה


גפילטע פיש

מומחית קידום אתרים אורגני. אוהבת לאכול, אבל צריכה דיאטה תמיד. 

מחפשת  כיסוי לאייפון כפייתית ולומדת ייעוץ תקשורת מחשבים להנאתי. 

 
 

 

 


אתרי אינטרנט נבנים ומתפוגגים במהירות האור. כל בעל עסק, קטן ככל שיהיה, מודע לפוטנציאל המוחלט של פניה לקהל לקוחות רחב וזמין, באמצעות החשיפה באינטרנט, ומכאן העלייה העצומה במספר אתרי האינטרנט שנבנו בשנים האחרונות. התווספותם של אתרי האינטרנט השפיעה על הלך השוק, כמובן, ובהתאם לכך קיימים היום מספר משתנים, המשפיעים על הצלחת האתר, והעסק העומד מאחוריו.

במאמר שלפניכם נציג את חשיבות קידום האתר לטובת שגשוג העסק, ונסביר מהו קידום אורגני ומהי תרומתו לאתר אינטרנטי.

קידום אתרים מהו

תוצר מולד של כל עניין הקמת האתרים לכל דכפין, מעבר להיווצרותם של מומחי בניית אתרים מעצבים גרפיים ונותני שירות ותמיכה אחרים, הוא הצורך להעלות את כמות הגלישות והכניסות אל האתר הקיים.

על כן, המושג קידום אתרים נחשב למעשה למושג חדש יחסית, ולפיכך, התחום עצמו מתחדש ומשתנה בכל רגע נתון. המשמעות של קידום האתר היא ליצור "פוש" ולהגביר חשיפת קהל אל האתר.

אם בעבר חשבו כי כל חברת בניית אתרים יכולה להציע תמיכה מעין זו, הרי שבמהרה הבינו כי אין די בהשקעה בעיצוב האתר, כך שיהיה ראוותני ומהפנט, או בבחירת דומיין חד וקולע, אלא יש צורך בעשייה מקצועית, דינמית וסיזיפית, לשם הרמת העסק באינטרנט, וכי לקידום יש משקל מהותי מאוד, ממש כמו חברת פרסום או יחסי ציבור בפני עצמו.

המגרש הביתי של מקדם אתרים הוא מנוע החיפוש של גוגל. זאת מכוון שרוב הלקוחות מאתרים את נותן השירות, החנות, או המצרך המבוקש, על ידי הקלדה פשוטה ומהירה של, מה שקרוי: "מילות חיפוש", או "מילות מפתח" בעגה המקצועית. משום כך על המקדם לשאוף להוביל את האתר אל ראש העמוד הראשון, הישר אל עיני הלקוח הפוטנציאלי.

קידום אורגני

על מנת להגביר את הסיכויים שהאתר יופיע כבר בתחילת החיפוש קיימים שני סוגי קידום אתרים: קידום אורגני וקידום ממומן.  קידום ממומן מתייחס להופעת הקישור בראש או צד העמוד תחת כותרת או בהדגשה באמצעות צבע, המצביע על כך שבוצע תשלום עבור פרסום הקישור אל האתר. משום כך לעתים אנו נתקלים בקישורים שאינם רלוונטיים כלל למילות החיפוש שהקלדנו.

לעומת זאת, קידום אורגני (SEO) מבקש להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר באופן אורגני, דהיינו, טבעי.

המגמה של קידום אורגני הינה ליזום כמה יותר הפניות לאתר באתרים איכותיים ובעמודים הקשורים לנושא האתר, כך שגוגל ישכיל לקשר בין מילות המפתח המוקלדות בחיפוש, לבין האתר המבוקש, דהיינו המקודם, באופן ישיר.

קידום אתרים אורגני נעשה באמצעות החלפת קישורים, כתיבת מאמרים בעלי תוכן שיווקי, ושתילת לינקים באינדקסים, או בפורומים המיועדים לשם כך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה