שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2156
מאמרים: 7016
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 
עיצוב ביתנו או בית העסק שלנו כרוך בלא מעט החלטות שצריך לעשות אשר ישפיעו על המראה הסופי שלהם, וגם על האופן בו אנחנו ואנשים אחרים ירגישו בתוכם.
המשך קריאה
אתם באמת יכולים לדמיין מצב שבו בבת אחת, ביום בהיר אחד, פורצת שריפה במבנה של העסק שלכם?
המשך קריאה
בשונה מסגנונות כתיבה רבים אחרים, כתיבה שיווקיתנחשבת לא פעם כז'אנר החמקמק והקשה ביותר לתפיסה - מפני שהיא משתרעת על פני מבחר תחומים, נושאים וסוגי ניסוחים שונים, וכן היא דורשת רמות דיוק מהגבוהות והעדינות ביותר. אך מעל לכל הכללים והתבניות לכתיבה, נשאלת שאלה אחרת ובסיסית אף יותר מכך - איך בכלל מגדירים כתיבה שיווקית? למה בדיוק היא נועדה, ומתי בעצם משתמשים בה?  
המשך קריאה
בחיים של כל אדם בוגר מגיע הרגע בו הוא מרגיש שהוא מיצה את תחום העיסוק שלו. כאשר אנחנו רוצים לרכוש מקצוע חדש שיהיה יותר מעניין ויותר מספק עבורנו אנחנו יכולים לשקול בחיוב להפוך להיות מנהלי חשבונות. לימודי הנהלת חשבונות יכולים להתאים לכל מי שיש לו היגיון בריא וגישה טובה למקצועות החשבון. פעולות החשבון הנהוגות במקצוע זה הן פשוטות והן כוללות בדרך כלל חשבון פשוט כמו חיבור, חיסור, כפל וחילוק. בשביל להתאים לתנאי הקבלה ללימודי מקצוע זה אנחנו צריכים שתהיה לנו תעודת בגרות עם ציון עבור בשלוש יחידות לפחות במקצוע המתמטיקה.  
המשך קריאה
מערכת גוגל אדוורדס מעניקה לעסקים המפרסמים דרכה את האפשרות ליצור מגוון רחב של סוגי מודעות פרסום לרשת החיפוש ורשת המדיה. רוצים ללמוד על סוגי המודעות בגוגל? היכנסו לקרוא עוד.
המשך קריאה
כתיבת תכנים מתאימים ופרסומם ברשת חשובה מאוד כדי לקדם אתר אורגני, כלומר במנוע החיפוש גוגל. כתיבה נכונה ומדויקת תעשה עבורכם את העבודה.
המשך קריאה
שיווק ופרסום באינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מהעולם המודרני. כל חברה וכל בית עסק אשר מעוניינים להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם, חייבים לפנות לעולם הדיגיטלי. 
המשך קריאה
אלו מכם אשר יהיו מעוניינים לרכוש שערים חשמליים איכותיים יוכלו להיות במצב בו הם ימצאו בדיוק את שהם רוצים וזאת ללא יותר מידי קשיים בדרך. בכל אופן, עליכם יהיה לוודא כי אתם ניגשים אל העניין וזאת כאשר אתם פועלים ובצורה האחראית ביותר שישנה לשם מציאת מבוקשכם .כל אחד מכם אשר ידע לבחון היטב את היצע השוק יוכל להיות רגוע לחלוטין וזאת בכל הנוגע לכך שיתאפשר לו למצוא שער אשר יספק אותו ובצורה מושלמת.  
המשך קריאה
יחסי ציבור באינטרנט הם דבר אשר כדאי לבחור עבורו רק את הטובים ביותר בתחום זה, אשר יודעים כיצד לבצע יחסי ציבור באינטרנט, הכוללים את כל מה שנדרש עבור יחסי ציבור מוצלחים.
המשך קריאה
אנחנו, בתור הורים לילדים קטנים, אחראים לא רק על החינוך שלהם אלא גם על בריאותם. לכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם תוהים באיזה גיל כדאי יהיה להתחיל להרגיל את הילדים להשתמש במשקפי שמש, והאמת היא, שהתשובה לכך לא פשוטה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 81 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה