שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים – אסטרטגיה או טכניקה?


טוני פריד

אדוונטה - פרסום ושיווק באינטרנט

www.adventa.co.il

 
 

 

קידום אתריםהוא תחום עיסוק שמעורר מחלוקת באופן שבו הוא נתפס. יש הרואים בתחום קידום אתרים אסטרטגיה, אחרים חושבים שמודבר על טכניקה בלבד. למעשה, קידום אתרים הוא נושא שמשלב אסטרטגיה וטכניקה כאחד. לא ניתן להגדיר על פי תחום אחד, כיוון שהשניים הם שני צידיו של המטבע.

אסטרטגיה של קידום אתרים

כדי לקדם אתר בצורה טובה שתניב תוצאות כלכליות ועסקיות כאחד, יש צורך לתכנן אסטרטגיה איך עושים זאת. קידום אתרים הוא מושג כולל לדרך שבה קובעים את האסטרטגיה השיווקית. לדוגמא: אפשר להחליט כאסטרטגיה בקידום אתרים, שמעוניינים ליצור רושם מכובד ולכן, האתר יספק מידע אינפורמטיבי רחב כגון: מאמרים, סקרים שאלונים וכדומה.

אתרים אחרים כאסטרטגיה יכולים להחליט שבתהליך קידום אתרים הם מעוניינים להימצא רק במרחב ומבחינתם לא קיים הצורך להרבות בתכנים. שתי האסטרטגיות הן החלטות של אתרים, הדרך לעשות זאת היא הטכניקה שעומדת מאחורי קידום אתרים.

טכניקה של קידום אתרים

העלאת סרטונים, מצגות, כתיבת תכנים מכוונים לקידום אתרים, השתתפות פעילה ברשתות חברתיות הן טכניקות לקידום אתרים. כמה להשקיע, מה לכתוב, איפה להימצא ומתי? הן אסטרטגיות של קידום אתרים. אין שינוי באסטרטגיה השיווקית הננקטת בקמפיין טלוויזיוני או בקמפיין ברדיו. התכנון הוא תוצר של חלוקת משאבים, היכרות עם המדיום והגדרת יעדים אותם מעוניינים להשיג.

מה חשוב בקידום אתרים

תוכן, שפה, מקוריות, עיצוב נקי, חידושים, דיאלוג עם קהל הגולשים על בסיס שוטף, עדכונים שוטפים, השקת מוצרים/שירותים ועוד. כל אלה הם חשובים לא רק בתחום קידום אתרים אלא בהתנהלות עסקית בכלל. אין לראות בקידום אתרים כתחום שונה. קידום אתרים נועד להשלים תחומים אחרים ולתת ביטוי במדיום האינטרנט. כשם בטלוויזיה הדרך לפרסם היא באמצעות פרסומת באינטרנט, הדרך לעשות זאת היא על ידי קידום אתרים

חשוב לבנות תהליך של קידום אתרים בהתאם למטרות שאתם מעוניינים להשיג בטווח הקרוב, בטווח הבינוני ולאורך זמן. כדאי לבחון כמה שלבים במקביל וללמוד מה יותר נכון עבורכם והאתר שאותו אתם מעוניינים לקדם. זוהי דרך טובה להפיק לקחים ולרכוש ניסיון בתחום קידום אתרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה