שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים – דרכי ניתוח ומדידת הצלחת קמפיין באמצעות GOOGLEANALTICS


אבי ביטון
 
 

 

אחד הכלים שניתנים לנו על ידי גוגל – מנוע החיפוש המוביל, בכדי שנוכל למדוד התנועה באתר שלנו, הוא GOOGLEANALTICS. גוגל אנליטקס הוא כלי אשר מספק בעבור בעלי אתרים מידע סטטיסטי. לגוגל אנליטקס יתרון גדול מאוד בכך שהוא ניתן חינם וניתן לתפעל אותו בצורה קלה, בנוסף לכך, הנתונים הסטטיסטים הם רבים, כך שאם אנחנו מחליטים לצאת בקמפיינים של קידום אתר בגוגל, אנחנו יכולים ללמוד רבות אודות הגולשים, כמו הגולשים ועוד.

 

הנתונים הסטטיסטים של גוגל אנליטקס

 

גוגל אנליטקס מספק כלים סטטיסטים רבים אודות התנועה והגולשים באתר.

כמות הגולשים באתר בכל רגע נתון כמת הגולשים באתר לפי מנועי חיפוש או לפי מילות מפתח זיהוי של הגולשים לפי האזור הגאוגרפי זיהוי של הגולשים לפי המקום ממנו הגיעו אל האתר עמודי האתר הנצפים ביותר זמן שהייה בכל עמוד באתר

 

לגוגל אנליטקס כלים רבים וחשובים, וניתן להתאים את הכלים לצרכים של בעל האתר. הכלים הללו עובדים לטובתו של מי שמחליט לצאת בקמפיין של קידום האתר בגוגל, באופן ממומן או באופן אורגני.

 

היתרונות של גוגל אנליטקס בעת קידום אתר

כאשר יוצאים בקמפיין של קידום אתר בגוגל, גוגל אנליטקס מאפשר לנו לקבל מידע אודות הטראפיק באתר, סוג הגולשים ועוד. ניתן למדוד את כל הנתונים הסטטיסטים בהתאם לפעולות השיווקיות אותם אנחנו עושים באתר, כמו הכנסה של תוכן חדש, מילות מפתח, קישורים, קידום במנועי חיפוש בצורה ממומנת ועוד. על ידי שימוש בגוגל אנליטקס ניתן לקבל מידע אחרי התנועה של הגולשים לפי תאריכים וזמנים, ולערוך השוואה. ניתן אף לחלק את המידע הסטטיסטי לפי קטגוריות ועוד. המידע הרב שגוגל אנליטקס אוספת על האתר מאפשרת לך לערוך שינויים באתר על מנת למדוד את תנועת הטראפיק המשתנה. לאלו המעוניינים ליצור קמפיין שיווקי מצליח, גוגל אנליטקס משמשת כבסיס מידע מצויין, דרכו ניתן למדוד את כמות הגולשים, אופי הגולשים, התנהלותם באתר ועוד.

מאחר וגוגל אנליטקס נשענת על מנוע החיפוש של גוגל, סביר להניח, כי התוצאות הסטטיסטיות המתקבלות הן הקרובות ביותר למציאות בפועל. גוגל, בהיותה חברה אמינה וגדולה, הפועלת באופן יום יומי, לטובת הגולשים שלה ולטובת המפרסמים שלה. על ידי שימוש נכון בגוגל אנליטיקס ניתן בסופו של יום לפרסם את מודעות השיווק בצורה יעילה יותר, ליצור יוזמות ופעילות שיווקיות חדשות, לשפר את רמת הביצועים והתנועה באתר, וכמובן, היתרון העצום שטמון בה הוא בהיותה כלי חופשי, קל וחינמי לחלוטין. למי שמעוניין לשדרג את הנתונים המתקבלים מגוגל אנליטקס, אפשר, באמצעות תשלום, לקבל דוח מפורט עוד יותר, הכולל גם תמיכה טכנית במידת הצורך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה