שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים- אסטרטגיה של שיפור אופטימלי למיקום האתר שלך


יולי גולד

יולי גולד

 
 

מהפכה בתחום הרכישות- הקלדה במקום מישוש-אם עד לפני כעשור היה ברור שעל מנת לבצע קניות של ביגוד, הנעלה, כלי בית וכדומה- נצא לחנות הרלוונטית או למרכז מסחרי סמוך ונבצע את הרכישה תוך מישוש ובחינה בעיניים של המוצר הנרכש.

תרבות חדשה נולדה לעולם לפני כעשור. במקום לקום, לצאת מהבית, לנסוע לחנות, לבחור ולחזור חזרה- רבים מאוד מבני האדם בארץ ובעולם מחליטים לבצע את רכישותיהם דרך האינטרנט.

שיפורו של מיקום האתר הרלוונטי כבסיס להצלחה כלכלית- אם כן, כאשר לקוח פוטנציאלי מעוניין במוצר צריכה דרך אתר שיווקי באינטרנט- הוא לרוב מקיש במנועי החיפוש את מילות המפתח הנפוצות והמשמעותיות עבורו על מנת לקבל כתוצאה רשימה של אתרים רלוונטיים על פי המצרך / החפץ שאותו הוא מעוניין לרכוש.

בואו נודה על האמת- רוב הגולשים בסופו של דבר- יקבלו תוצאות חיפוש רבות, רבות מדי. לעתים ללא הגזמה על מילת חיפוש או ביטוי נבחר שהוקש במנועי החיפוש – יקבל הגולש הממוצע אלפים ולפעמים אפילו עשרות אלפים של תוצאות.

נחשוב לרגע- מתוך כל אלפי התוצאות- למי ייכנס הגולש? את מי הוא יעדיף? אז התשובה היא ברורה והחלטית- רוב הגולשים- הם חסרי סבלנות וקצרים מאוד בזמן. אין ביכולתם בשום פנים ואופן לבדוק את כל אלפי האתרים שנתגלו בתוצאות החיפוש, ועל כן רובם ככולם יבכרו באופן ברור וחד משמעי- להיכנס רק לאתרים המופיעים ראשונים ברשימה- אם כן, ככל שהאתר ימוקם במיקום מרכזי וגבוה יותר בתוצאות החיפוש- הרי שברור הדבר- שיהיו לו יותר כניסות, יותר מתעניינים ובוודאי- לקוחות פוטנציאליים רבים יותר- וכתוצאה מכך- רווח כלכלי והצלחה עסקית.

אז מה המסקנה המתבקשת מאליה? נכון! חשוב מאוד למקם את אתר החברה או העסק גבוה ככל האפשר- במקום משמעותי שהנראות שלו ברורה לכל משתמש. באופן כזה יזכה האתר לכניסות רבות, למיתוגים רבים וכמובן- לשיתופים, להפניות ועוד.

אז מי אמור לקדם את האתר ולשפר את מיקומו? זאת שאלה מעולה! התשובה אליה היא איש קידום אתרים.

מקדם האתרים בעל יכולת ניתוחים, הבנה עמוקה בהתנהגות פסיכולוגית ורציונלית של קהל הלקוחות- מצליח דרך אסטרטגיות שונות להניע את תוצאות החיפוש ומשדרג את מיקומו של האתר הרלוונטי מעלה מעלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה