שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים- הדרך היעילה ביותר לצאת מן החושך אל אור הפרסום


cohen arik

כהן אריק

 
 

כל חברה או עסק ניסו ככל יכולתם, כמובן, להגיע לקהל לקוחות רחב יותר שיאמין במוצרים שלהם וירכוש אותם. דרך זו היא כמובן השלה המשמעותי והיעיל ביותר בדרך להצלחה עסקית מרבית.

חשוב להדגיש ולציין, כי במהלך השנים כל בעל חברה או עסק מעוניין להגיע לקהל רחב ככל הניתן על מנת לשדרג את מעמדו, לשפר את רווחיו ובסופו של דבר למנף באופן האופטימלי ביותר את המצב הכלכלי של העסק.

כך, כידוע- נולד הצורך בפרסומי חוצות- כל חברה רצתה להשפיע באופן אקטיבי על קהל לקוחות פוטנציאלים רחב יותר ולחשוף את עצמה בפני כמה שיותר רוכשים עתידיים- פרסום וחשיפה היה שווה כסף, הרבה כסף.

ההיסטוריה של אמצעי התקשורת- מובן, שעם הזמן – ברבות השנים- החלו להתהוות מגוון משמעותי של סוגי פרסום על פי פני הדור. בתחילה ניתן היה לראות את פרסומי החוצות על גבי שלטים עצומי ממדים ברחובות העיר. כעבור זמן החלה להתפשט העיתונות הכתובה- אתה החלו למעשה אמצעי תקשורת ההמונים להתבסס באופן רשמי ומובהק יותר. מאוחר יותר נולדו אמצעים התקשורת הדיגיטליים- הרדיו- ששידורי הפרסומות שבו הפכו לתשתית מרכזית בקיומו וכמובן- איך לא- הטלוויזיה המסחרית. באמצעות הרייטינג- נתוני הצפייה בתכניות שונות שמשודרות בערוצים השונים- ניתן ללמוד את השתקפות המציאות הריאלית- ובהתייחס לנתונים האלו- החל גל חדש של פרסומות בלתי נשכחות. באופן כזה- חברות ועסקים הצליחו לחדור לתודעת הציבור ולהשתרש עמוק בתפיסת העולם המרכזית.

אלא שאז- ככלי המשחק השתנו... לשוק התקשורת נכנס כלי חדש, ייחודי שכבש עם הזמן את המקום הראשון באופן בלעדי, עד כי כיום הוא המלך הבלתי מעורער בשוק התקשורת העולמי- האינטרנט.

הכללים השתנו וחוקים חדשים נולדו מחדש. מה שבטוח- היה צורך עז של חברות עסקיות בתוך התחרות למצוא את השיטה היעילה ביותר לחדור שוב לתודעת הציבור. כך נולד למעשה המקצוע של קידום אתרים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה