שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום אתרים- יותר כסף לעסק


אורלי דורון

אורלי דורון

 
 

כיום כאשר לכל עסק יש אתר באינטרנט קידום אתרים, כל בעל עסק רציני שרוצה שיגיעו אליו לקוחות שמעונינים במוצר שלו חייב לקחת חברה המתמחה בקידום אתרים. קידום האתר שלך באינטרנט הוא אסטרטגיה לטווח ארוך. לא ניתן להביא אתר לדף הראשון בגוגל תוך שבוע וגם לא תוך חודש. ולכן חברת קידום אתרים  שמבטיחה לך להיות ראשון בגוגל מציגה מצב לא אמיתי וכדאי לחפש חברה אחרת, אמינה יותר שלא מבטיחה הבטחות שווא.

כדי לעשות קידום אתרים שמניב תוצאות מומלץ לשלב כתיבת מאמרים הקשורים למוצר המקודם ומבליטים את יתרונותיו מול המתחרים תוך שימוש במילות מפתח המומלצות על ידי גוגל וגם לבצע קמפיין ממומן של האתר כדי להביא אותו למקום גבוה בחיפוש בגוגל כאשר הלקוחות מקלידים מילת מפתח שקשורה למוצר.

שילוב של כתיבת מאמרים עם קמפיין ממומן מולץ בעיקר לאתרים ועסקים "צעירים" שגוגל טרם הספיק לסרוק אותם ולדרג אותם במקום גבוה והלקוחות עדיין לא מכירים אותם היטב.  כיוון שהיום כל אחד שמחפש שירות או מוצר ניגש קודם כל לאינטרנט ומחפש מידע בגוגל או באתרי חיפוש אחרים כמו BING או ZAP כדי לתת את מלאכת קידום האתר לכותב תוכן מומחה שמכיר את החוקים של גוגל בכתיבה ושיכול לפנות אל קהל היעד בצורה שיווקית שמוכרת את המוצר.

כתיבה לא נכונה וקידום מוצר לקוי יכולים לפגוע בדירוג האתר על ידי גוגל ולהסב יותר נזק מאשר תועלת, בעוד שכתיבה נכונה שמשולבת בקידום אתרים שנעשה על ידי חברת איכותית לקידום אתרים מחזיר את ההשקעה בקידום תוך זמן קצר, מביאה יותר לקוחות לעסק ומגדילה את המכירות בלי צורך לשלוח מודעות לתיבות הדואר שלרוב מוצאות את דרכו לפח הקרוב או להוציא כסף נוסף על מודעות בעיתון המקומי.

קידום אתרים מוצלח יביא את הלקוחות לעסק שלך בלי מאמץ מצידך והיא הדרך המשתלמת ביותר לגרום ליותר אנשים להכיר את המוצר או השירות שאותו אתה מוכר ולהפוך ללקוחות מרוצים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה