שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

קידום האתר שלך מעולם לא נראה טוב יותר


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

אנו בחברת UPPERSITE  לא מתפשרים על עניין קידום האתר שלך. למעשה, אנו מאמינים שעל ידי עבודה חכמה, אינטנסיבית והתמדה ניתן להגיע להישגים כך שהלקוח לא רק יגיע לעמוד הראשון במנוע החיפוש, אלא שבאמת העסק שלו התרחב. שקהל הלקוחות שלו יגדל – זה מה שנקרא למעשה – קידום רלוונטי!

קידום אתר למקומות רלוונטיים

נכון, אנו מסכימים איתך. אפשר לקדם את האתר באופן אינטנסיבי ובאמת להגיע לתוצאות (במידה ולא מדובר על קידום אתרים שחור כמובן) אך מה כל אלו משנים אם הקידום איננו רלוונטי? מהי הכוונה אתה תוהה?

תחשוב על העניין הבא כך: אתה כבר נמצא בהתקדמות משמעותית במנועי החיפוש אבל קידום אתרים אורגני ברמת ה-OFF PAGE  אשר נעשה לאתר שלך פשוט לא מביא לקוחות. האם תהית מדוע? הסיבה לכך היא פשוטה: הקידום שנעשה מגיע אל קהל לקוחות שאיננו רלוונטי. למשל, בוא ניקח דוגמת קיצון בכדי להמחיש עבורך את כוונתנו: אתה לקוח המספק מוצרי בישום לגברים והאתר שלך משווק בפורומים לנשים.

כיצד אנו עובדים?

לנו חשוב להבהיר לקהל לקוחותינו את הדבר הבא: קידום אתרים, על מנת שהוא יעבוד כמו שצריך הן לאורך זמן והן מבחינה שאיננו רוצים שלקוחותינו יקבלו עונשים מיותרים ממנועי החיפוש, חייבים לעבוד לאט!. למעשה, קידום איטי ויציב אומר את הדבר הבא: הקידום נעשה באופן שמנוע החיפוש אוהב.

אז כיצד אנו מקדמים?

ראשית כל אנו בודקים את התשתית של האתר, כלומר, האם אנו צריכים לעבות את התשתית ולהתחיל בקידום או שאפשר לצאת לדרך. מהי אסטרטגיית הקידום הטובה ביותר לעסק הספציפי שעומד לפנינו? כלומר, אנו מבינים שלא כל עסק צריך את אותו סוג הקידום. ישנם עסקים להם נמליץ על אתר וכאלו שנמליץ להם על דף נחיתה בלבד מכיוון שאינם צריכים יותר מכך וחבל על הכסף שיוציאו ואז, באופן טבעי, ששיטות הקידום יהיו שונות. כמו כן, אנו מחליטים לאחר מחשבה מעמיקה מהו הקידום הטוב ביותר גם לפי סוג העסק – אם מדובר על עסק מפורסם הרי ששמו הולך לפניו ולכן אפשר ליהנות מקידום אורגני וכמובן שגם שיווק ברשתות חברתיות. לעומת זאת אם מדובר על שיווק עסק קטן שיש באפשרותו את היכולת הכלכלית הרי שנציע על שיווק אינטנסיבי. לאחר שנתנו את חוות דעתנו ללקוח והחלטנו על סוג הקידום (על פי יכולתו הכלכלית של בעל העסק לצד סוגו של העסק) אנו יוצאים לדרך במלוא המרץ כך שנוכל לאפשר ללקוח להגדיל את מעגל לקוחותיו.

אצלנו שביעות הרצון של הלקוח מגיעה לפני הכל!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה