שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

שיווק ופרסום באינטרנט


טל דרבוקה
מרקטינג פוסט - הנו מגזין לשיווק, פרסום ועשיית כסף באינטרנט המוביל בישראל. המגזין מחלק תכנים, קורסים, ספרים, ראיונות עם מומחים וכלים נוספים ללימוד והעשרה בתחום.
 
 
 

שיווק ופרסום באינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מהעולם המודרני. כל חברה וכל בית עסק אשר מעוניינים להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם, חייבים לפנות לעולם הדיגיטלי. אך חשוב להבין כי כאשר מדובר על שיווק ופרסום, יש צורך לדעת בדיוק מיהו קהל היעד, כיצד יהיה נכון לפנות אליו ועוד. לכן השלב הראשוני יהיה לבצע מחקר שוק שיבחן את האסטרטגיה המתאימה ביותר עבור המוצר או השירות של החברה המדוברת. המטרה היא ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח בין המותג של החברה, לבין קהל הצרכנים שלו. יש צורך להבין מהי ההבטחה של המותג, על איזה צורך בדיוק הוא עונה, מה הדימוי שהוא יוצר וכמובן – כיצד לנהל אותו נכון לאורך זמן.

כיצד לפתח אסטרטגיית מותג בעולם האינטרנט?

כאמור, כאשר מדובר על שיווק ופרסום באינטרנט, יש צורך לפתח אסטרטגיה ברורה ומדויקת לגבי המותג שאותו מעוניינים לשווק. יש צורך להחליט מהן ההבטחות השונות שאותן המותג יוכל לקיים עבור קהל היעד שלו. יש צורך להחליט האם מדובר על הבטחה אחת או יותר, ולוודא כי ההבטחות יהיו ייחודיות, אמינות ושיניעו את המותג קדימה. למעשה מדובר כאן על התועלת שהמותג יביא לקהל הצרכנים, וכדאי שהתועלת הזאת תהיה שונה מזו של המתחרים. קשה לשמור על אמינות, כאשר מציעים לצרכנים את אותן ההבטחות כמו שאר המתחרים, ולכן חשוב להקפיד על ייחודיות ומקוריות. אם המטרה היא ליצור מספר הבטחות, חשוב לוודא כי הן ישלימו האחת את השנייה ולא יסתרו זו את זו.

לסיכום, כל מי שמעוניין למתג את עצמו או להגדיל את קהל הלקוחות שלו, חייב יהיה להשתמש בעוצמה האדירה של רשת האינטרנט. היום כבר לא ניתן לשווק או לפרסם שום מוצר ושום שירות, ללא עזרת האינטרנט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

מנעולן ר"ג אומר :
תודה רבה על המאמר   17/09/2017


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה