שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

תהליך קידום ממומן


ירון יוגב
 
 

 

כיום, בעקבות התפתחות הטכנולוגית, העידן האינטראקטיבי והתפקיד שיש לאינטרנט בחיינו כל עסק מצליח צריך להיות בעלת אתר אינטרנט. האינטרנט היא רשת גדולה בעזרתה ניתן לקדם את העסק שלך, לפרסם אותו ולצבור לקוחות חדשים. למרות שהתהליך נשמע קל ההיפך הוא הנכון- בניית אתר, כתיבת תוכן וקידום האתר הוא עסק הדורש עבודה רבה ותשומת לב גדולה. כיוון שרובנו לא מקצוענים בתחום בניית וקידום האתרים מומלץ להשאיר את העבודה למומחים בתחום ולשכור חברה המתמחה בעניין כדי שתסדר עבור העסק שלנו את האתר הנכון עם התוכן שייחשוף את העסק לכמות גדולה יותר של אנשים. קידום ממומן הוא דרך מאוד מומלצת לקדם את האתר שלך ברשת האינטרנט. לפניכם תיאור תהליך קידום ממומן.

קידום ממומן או קידום אורגני?

בדרך כלל שני קידומים אלה נוגעים למנוע החיפוש גוגל, אך הם רלונטיים לשאר מנועי החיפוש והרשתות החברתיות באינטרנט. קידום אורגני הוא קידום האתר שלך באצמעות מילות מפתח שתפקידן להוביל את הגולש לכתובת האתר שלך. כמו כן, קידום אורגני מטרתו למקם את האתר שלך בדף החיפוש הראשון בגוגל כאשר הגולש מקליד מילים הקשורות למילות המפתח שלך. קידום ממומן, בדומה לקידום אורגני מטרתו למקם את האתר שלך במעלה הדף. בשונה מקידום אורגני קידום ממומן מחייב אותך לשלם לגוגל על כך שהיא ממקמת את הכתובת שלך, בתור מודעה במקומות ויזואליים בדף הינטרנט- בראש הדף או בצידיו. בשנים האחרונות קידום ממומן הוא קידום מומלץ יותר כיוון שהוא מניב תוצאות במהירות גדולה יותר מקידום אורגני.

תהליך הקידום

נניח ופתחת היום אתר אינטרנט, עליכם לפנות כעת לחברה לקידום אתרים שתדאג למצוא את מילות הקישור המתאימות עבורכם ועבור אתר העסק שלם. כמו כן, מתפקידה של החברה לסגור חוזה בינכם לבין גוגל, חוזה המבטיח שאתר האינטרנט יופיע במודעות גוגל. בהמשך, החברה תהיה אחראית לשיפצור האתר, לתיקון בעיות טכניות שונות, שיפור התוכן וכמובן החברה תהיה אחראית להמשיך ולקדם את האתר על ידי שינויים במילות המפתח, בתוכן וכדומה. במידה והחברה לקידום היא גם חברה לבניית אתרים תוכל החברה גם לשנות עיצובים באתר וכדומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה