שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

תריסי גלילה לבית מושלם וכיפי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תריסי גלילה

עיצוב ביתנו או בית העסק שלנו כרוך בלא מעט החלטות שצריך לעשות אשר ישפיעו על המראה הסופי שלהם, וגם על האופן בו אנחנו ואנשים אחרים ירגישו בתוכם. בכל הנוגע לעיצוב חלונות ופתחים אחרים ברחבי הבית, חשוב לעשות את הבחירה הנכונה ולשים עליהם כיסויים מתאימים שיאפשרו לווסת את כמות האור והאוויר הנכנסת לתוכם. תריסי גלילה מהווים את האפשרות הטובה ביותר עבור המטרות הללו, ובעזרתם תוכלו לא רק לעצב כל חלל בצורה מושלמת, אלא גם לחסוך בהוצאות על תאורה ואוורור.

עיצוב חללים בעזרת תריסי גלילה

בכל בית, עסק וכל מקום אחר שיש בו פתחים, חשוב לשים באזורים הללו כיסויים שימנעו תאונות וגם יאפשרו לשלוט על כמות האור והאוויר הנכנסים דרכם. בניגוד לווילונות שלא מונעים כניסת רוח ושמש בצורה מלאה, תריסי גלילה יכולים לעשות את התפקידים הללו בקלות.

על ידי העלאה והורדה של התריסים, אשר מורכבים משלבים מקבילים זה לזה, ניתן לשלוט על כמות האור הנכנסת דרכם בקלות. כאשר מעלים את התריסים כלפיי מעלה עד הסוף, השלבים שלהם נאספים לתוך ארגז גלילה מיוחד ובכך הם מאפשרים לאור להיכנס דרך חלון או כל פתח אחר. כאשר מורידים את התריסים לחלוטין כלפיי מטה, ניתן למנוע כניסה של אור, ובכך להחשיך חללים כאשר רוצים בכך. ניתן גם להרים או להוריד תריסי גלילה באופן חלקי, כלומר בין חלקם העליון והתחתון ובכך לאפשר חדירה חלקית של אוויר ואור.

מלבד התפקיד הפונקציונלי הזה של תריסי גלילה, הם גם מהווים את פריטי העיצוב והכיסוי האידאליים עבור חלונות ופתחים הודות לעובדה שהם מורכבים משלבים ישרים בקווים נקיים ואלגנטיים במיוחד. מלבד זאת, ניתן גם להתקין תריסי גלילה חשמליים ולא רק ידניים, ולשלוט בהם בקלות על ידי שלט רחוק או מתג חשמלי. אנשים רבים כיום בוחרים גם בתריסים על מנגנון משולב, כלומר מנגנון ידני (מנואלה) בשילוב עם מנגנון חשמלי.

תריסי גלילה מהווים פיתרון עיצוב אידאלי עבור חלונות ופתחים אחרים הן ברחבי בתים פרטיים והן בבתי עסק. בין שתבחרו במנגנון ידני או חשמלי, תוכלו להיות בטוחים שתריסי מסוג זה יאפשרו לכם לשלוט על כמות האור והאוויר בביתכם בצורה פשוטה ואלגנטית, ובכך גם לשלוט בהוצאות החשמל על תאורה ואוורור.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה