שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

iPost - שירות דואר אלקטרוני חינם לכל אזרח


מיכל ז

מיכל ז

 
 

ההמתנה בתור, כמות הניירות שהולכים לפח, הטרחה של ללכת עד לסניף והתחרות הגדולה בשוק הביאו את רשות הדואר בישראל לקחת צעד חכם. בשנת 2009 רשות הדואר הישראלי השקיעה 4.5 מיליון שקלים בהקמת מערכת דואר אלקטרוני חכמה שנקראת iPost והיא מוצעת לציבור הישראלי כולו בחינם ומאפשרת לכל אחד לקבל ולשלוח דואר רשום מקוון.

 iPostהיא מערכת חינמית לחלוטין המוצעת לכל אזרח בישראל ולעומת תיבות דואר אלקטרוני אחרות, המערכת הזו מאובטחת. כדי לפתוח דואר אלקטרוני במערכת זו צריך ללכת אל אחד מסניפי הדואר ולהזדהות עם תעודה מזהה. לאחר שתיבת הדואר נפתחת ניתן לקבל ולשלוח ממנה דואר רשום. ההצפנה והזיהוי של הלקוח נעשים על ידי תעודת הזהות שלו ובאופן זה נמנעים מקרים של גניבות.

ל iPost  יש יתרון אחד חשוב על פני מערכות דוא"ל אחרות והוא רמת האבטחה איתה כל לקוח יכול לקבל לתיבה דואר רשום בלי לחשוש מגניבות. אפשר לקבל אל התיבה חשבונות לתשלום וכל זאת בלחיצת כפתור אחת שמעבירה את הלקוח מהתכתובת לתשלום. יחד עם זאת, במערכת יש כלי לניהול הוצאות משק בית שאין בשום מערכת דואר אלקטרוני אחרת. מטרה נוספת של ה iPost היא שהאזרח הישראלי יכול לרכז את כל התכתובות עם גופים שונים של המדינה.

על אף שה iPost הוא תיבת דוא"ל חינמית, כל עסק או ארגון שרוצה לשלוח מכתבים לתיבה צריך לשלם, אך המחיר הוא נמוך ממחיר שליחת מכתב רגיל.

רשות הדואר הישראלי חווה ירידה בהכנסות בגלל הניסיון של הציבור הרחב לחסוך בהוצאות על בולים וניירות וה iPost   נועד להשיב את השימוש של הציבור הישראלי ברשות. על מנת להפוך את המערכת לנוחה ויעילה, המערכת שולחת לנייד הלקוח תזכורת באמצעות SMS בכל פעם שמתקבלת הודעה. אגב, נופח האחסון של ה iPost הוא 5 ג'יגה, שהוא בהחלט מכובד.

בעזרת ה iPost המחשב הופך לסניף דואר מקוון שדרכו האזרחים הישראלים ליהנות משירותים רבים של שירות הדואר, ביניהם שליחת וקבלת דברי דואר מגופים, חשבונות ועוד והכל נעשה בנוחות וברמת אבטחה שאין לה מתחרים.

מלבד החיסכון בהוצאות כספיות ובזמן, ה iPost הופך את העולם לירוק יותר בגלל שהוא חוסך הדפסות וניירות מצד הגופי השונים ומצד הציבור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה