שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 
כשמדובר על קרקע חקלאית למכירה היות ומדובר לרוב בספקולציה והימור, יש להכין שיעורי בית הן גאוגרפיים והן משפטיים יש להבחין בין קרקע חקלאית פרטית לבין קרקע חקלאית ממשלתית. יש לדעת קנייה של קרקע חקלאית במטרה להפכה לקרקע עירונית היא ספקולציה שלפעמים הילדים או הדורות הבאים בלבד יהנו ממנה.
המשך קריאה
כמשקיעים, רכישת נדל"ן היא אחת מאפיקי ההשקעה המקובלים יותר, במיוחד בתקופה שלנו, שבה הרווחים באפיקי השקעה אחרים מניבים רווחים נמוכים יותר ויותר. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים, גם כאלה שלא השקיעו בעבר, פונים לרכישת דירה להשכרה כאמצעי הכנסה פאסיבי. 
המשך קריאה
מי לא מכיר את שעות הבוקר הלחוצות, כשצריך להספיק להעיר ולהלביש את הילדים,  כשצריך להספיק לגן או לבית הספר ועדיין לא הכנתם את הסנדוויצ'ים, ופתאום לא בא להם סנדוויצ'ים או בא להם משהו אחר, וכשהם חוזרים הביתה הסנדוויץ' המעוך חוזר איתם ושוב הם לא אכלו כמו שצריך. 
המשך קריאה
כאשר מדברים על בחירת רהיטי ילדים, לא מתפשרים  על האיכות ולא על הבטיחות.
המשך קריאה
אם אתם מתעניינים בכספת למשרד, מומלץ לפנות לחברה מקצועית להתקנת כספות ולקבל בדיוק את מה שאתם צריכים בשביל להעמיד לרשותכם בדיוק את המוצר הנדרש. התקנת כספות במשרד אינה פעולה לחובבים. היא צריכה להיות מופקדת בידי מומחים אשר גם יתנו לכם את הייעוץ הטוב ביותר וגם את שירות ההתקנות המתקדם ביותר. כשאתם קונים כספת למשרד מחברת כספות מקצועית אתם נהנים ממגוון יתרונות.
המשך קריאה
אם אתה מרגישים המומים לגבי מגוון תוכניות הסלולר שיש, המדריך הפשוט שלנו יקל עליכם בתהליך של בחירת התוכנית הניידת מושלמת עבורכם. 
המשך קריאה
אם, מסיבה זו או אחרת, אתה מוצא כי הכספת שלך לא מאובטחת או לא תקינה, הסיכויים הם די טוב כי אתה רוצה להשקיע את השירותים בכדי לתקן את הכספת שלך במקום שאתה תעדיף להשקיע הון קטן על מערכת חדשה לגמרי. ברור, אתה הולך וצריך לשכור מישהו שמתקן כספות בכדי שיוכל לעזור לך עם תיקון של הכספת.  
המשך קריאה
הבגדים נהרסים מתכווצים? בואו לגלות באיזה רמת חום לכבס את הבגדים.
המשך קריאה
יישור שיניים לילדים בהצלחה רבה, מאפשר לקבל שיניים ישרות, בגיל צעיר. יישור שיניים, יכול להתבצע בכל הגילאים השונים.
המשך קריאה
כאשר אנחנו רוצים להתפתח ולהשקיע בלימודי מקצוע אנחנו צריכים לחשוב טוב מאוד איזה מקצוע אנחנו בוחרים ללמוד. הבחירה ללמוד מקצוע כמו הנהלת חשבונות יכולה להיות בחירה טבעית ומומלצת מאוד עבור אנשים רבים. תנאי הקבלה ללימוד מקצוע זה נגישים עבור אנשים רבים והם כוללים בעיקר 12 שנות לימוד ובגרות במתמטיקה. אם אנחנו רוצים ללמוד מקצוע מבלי לעשות מבחן פסיכומטרי אז לימודי הנהלת חשבונות יכולים להיות בדיוק מה שאנחנו מחפשים.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה