שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

בר מים


שיווק נכון
 
 

בר מים הוא דוגמה להתקדמות הטכנולוגיה שמביאה לנו הרבה שיפורים. העניין בא לידי ביטוי כמעט בכל אספקט בחיי היום יום. פעולות ותהליכים שפעם היו לוקחים הרבה זמן או או קשים לביצוע היום נעשים במהירות וללא מאמץ מיותר. שינוי טכנולוגי כזה אפילו תורם לנו לא רק בביצוע תהליכים שונים אלא לרוב גם בחיסכון כספי. מאחר והטכנולוגיה נהיית יותר נפוצה היא היא יותר נגישה ויותר זולה, כך שהעלות תועלת לטווח הארוך בהחלט מצדיקה את העצמה.

בר מים הוא אכן מוצר מאוד מבוקש ופופולרי בישראל בימינו. זוהי האלטרנטיבה הנוחה והמשתלמת ביותר היום להספקת מים צלולים ונקיים הזמינים בלחיצת כפתור. לפני התקופה הנוכחית כמעט רוב האנשים היו קונים בקבוקים בחנויות והסופרמרקטים וסוחבים ברגל או באוטו כולל במדרגות עד לפתח הבית. מיותר לציין שמדובר במעשה פיזי לא קל ולא כיף. מה גם שלא בטוח שזה היה זול ושווה את המחיר.

בר מים הוא מכשיר אלקטרוני העומד על שולחן או שיש בחלל הבית או המשרד ומחובר לברז שהוא מקור מי שתייה. המכשיר כולל פילטר שמסנן חיידקים, כימקלים שונים, מתכות וכדומה. הוא בנוי למדוד את הטמפרטורה של המים ולהפעיל חימום ברגע שצריך. המידע הזה כמו אפשרויות של ההגדרות זמין למשתמש דרך צג דגיטלי במכשירים מתקדמים או כפתורי ההפעלה במכשירים היותר בסיסיים.

בר מים תורם לחיסכון כספי של הוצאות על שתיה ממקור מים נקי ופוטר מסחיבת בקבוקים או החלפת בקבוקים גדולים במתני מים אחרים. נוסף על כך אחד מתוצאות הלוואי של השימוש הגובר בבר מים הוא התוספת העיצובית שבר מים תורם לחלל בו הוא נמצא. הודות לביקוש למוצר הבר מים, חברות המייצרות ומשווקות משקיעות יותר ויותר בעיצוב וכך לפעמים בר מים מתפקד כפריט ריהוט עיצובי.

למידע נוסף ולדגמים השונים הקיימים בקרו של בר מים באתר חברת "מי הטבע" ובחרו את בר מים המתאים לצרכים שלכם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה