שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

השוואת מחירי ביטוח משכנתא


חיים כהן

סוכן השקעות בעל ידע רחב בשוק ההון והפיננסים, סוכן ביטוח מנוסה בכל ענפי הביטוח 

 
 
את הפרסומות  של חברות הביטוח הישירות בו אנו נקראים פרייארים כולנו מכירים! למה שלא תעשה סקר שוק? למה שלא תבדוק גם אותנו? קוראת חברת הביטוח...
 
בפועל אף לא אחד מהגופים המפרסמים,  מציע לעשות עבורכם השוואת מחירים לביטוח משכנתא
 
אז למה זה קורה?
 
-כי לא כדאי להם, הם נותנים הצעה שהיא לא ההצעה הכי טובה שיש להם להציע, מתוך חשיבה שזה יהיה מספיק טוב ותלכו אליהם... בפועל אם היה לכם את האפשרות להשוות בין כל החברות תראו שהמחיר שקיבלתם רחוק מלהיות אטרקטיבי.
 
נכון להיום, אם תרצו לעשות השוואת מחירי ביטוח באופן כללי, או יותר מזה השוואת מחירי ביטוח משכנתא, תיהיה לכם הבעיה של חוסר מידע ותחרות בה המשתתפים אינם מעוניינים לחשוף את הקלפים. 
 
ביטוח חיים למשכנתא, הינו ביטוח למקרה מוות לכל דבר ועניין, השוני הוא שפה הבנק דורש מלוקחי המשכנתא להסב פוליסה בה הבנק הוא המוטב הבלתי חוזר (הראשון לקבל את הכסף), הבנק עושה זאת לא מדאגה לשלומו של המבוטח, אלא כי הוא מעוניין להגן על כספו ולהגן שתוחזר לו מלוא ההלוואה שנתן. בעת הפקת הפוליסה, המבוטח ממלא את פרטיו האישיים כמו גם, הצהרות בריאות ופרטים אישיים ומשלם מדי חודש עבור הביטוח. 
 
להלן דוגמה:
 
ישראל ביקש לרכוש ביטוח משכנתא, גילו של ישראל הוא 38, סכום הביטוח אותו רוצה הוא  1,100,000 ש"ח, ישראל בריא ואינו מעשן. נציג השירות הטלפוני  של חברת הביטוח ציין בפניו כי ישלם עבור הביטוח סכום חודשי של 78 ש"ח והמחיר הוא לאחר 35% הנחה.
 
כעבור כמה שנים בגיל 46 גילה ישראל כי המחיר שמשלם ממש רחוק ממה שסוכם מולו, כיום משלם הוא 182 ש"ח (למעלה מפי 2 מהמחיר ההתחלתי). ההנחה שקיבל למעשה היתה עבור מס' שנים וגילו עלה - כך גם הסיכון.
 
אם ישראל יהיה מעוניין להוזיל את המחיר, פנה לאותה חברה שהסכימה להוזיל לו את המחיר מ-182 ל- 150 ש"ח ולתת הנחה לתקופה נוספת אך מוגבלת. יניב מרגיש כי צריך להיות צרכן חכם ולעשות סקר שוק, הוא מתקשר לחברה נוספת שמוכנה להציע לו את אותו סכום ביטוח ב130 ש"ח ומתקשר לחברה נוספת בה המחיר הינו 125 ש"ח... יניב רואה שיש מה להוזיל ועובר לחברה השלישית.
 
כיצד נפתור את הבעיה?
 
לישראל ולכולנו, אין דרך לדעת כמה יעלה ביטוח משכנתא ביתר החברות, כלומר אין לו כלי שיסייע בהשוואת מחירי ביטוח משכנתא.  על כן, מבוטחים רבים, פונים לסוכן הביטוח  או לנציג השירות הטלפוני של חברת הביטוח, ומקבלים הצעה מבלי בכלל לנסות להשוות מחירים ולעשות סקר שוק שיוביל  לביטוח הכי זול והכי טוב.
 
כיום ניתן להשוואת מחירים ביטוח משכנתא בצורה קלה ונוחה, ניתן להבין מה יהיה המחיר היום, מה בעוד 3 שנים ומה בעוד 15 שנים, ככל שערך המשכנתא - גובה ההלוואה תקטן... כלומר, יהיה ברשותכם את הכלי לקבל החלטה על סמך טווח שנים ארוך יותר ועל סמך השוואה בין מס' גבוה יותר של חברות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה