שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

חברת ניקיון - רק ככה מנקים היום


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

חברת ניקיון לבית מושלם

 

אם תחשבו לרגע, כמה אתם מוציאים על העוזרת שלכם, תבינו שיותר משתלם לקחת חברת ניקיון, היות ואין לכם תשלומים לביטוח הלאומי, ימי מחלה, חופשה , פנסיה וכדומה. כדאי כי תדעו כי צוות מקצועי שמגיע עם חומרי ניקוי מקצועיים, ינקה עבורכם את הבית באופן קבוע ואתם בטוחים כי הצוות אינו יעלים שום דבר מביתכם היות והוא מנוהל נכון ע"י אדם שכבר בדק את הצוות שהוא מעסיק ואפילו קיבל תעודות יושר מהמשטרה עבורם. אם בית צריך לפחות 5 שעות להתנקות ע"י אדם אחד, בחברות הניקיון, לוקחים צוותים של שניים, כך שהבית שלכם ינוקה בחצי מהזמן.

 

כמה כיף לחזור לבית נקי

 

חשב כמה כיף יהיה לחזור לבית נקי, כאשר אנשי מקצוע מיומנים ששלחו חברות ניקיון יבריקו לכם ולא יפסחו על אף פינה. אנשי הצוות, עוברים הכשרה מקיפה לגבי סדר הפעולה וכן, אף מתקן בבית או קירות יכולים להיפגע, כי אנשי המקצוע מודעים בדבר חומרי הניקיון הייעודיים לכל ניקוי וחלק בבית. כאשר יש לכם צוות מיומן שעובד בביתכם פעם בשבוע, על פי היום שאתם בוחרים ואתם נותנים את מפתח ביתכם בידי ידיים נאמנות, תהיו שקטים יותר וזאת לאחר שהעובדים מבוטחים ע"י בעל חברת הניקיון.

 

כעת הבית שלכם נמצא בידיים טובות על בסיס קבוע

 

החלק של ניקיון הבית הוא נושא מרכזי בקרב בעלי הבית שמעוניינים להגיע לאחר העבודה לבית מסודר ונקי. בפעם הראשונה, תוכלו להנחות חברות ניקיון מה הכי חשוב לכם איזה חלק הייתם מעוניינים שיהיה נקי או חלונות שדחוף לכם כי הם הראשונים שינוקו וכן הלאה. מנהל החברה, נמצא בקשר טלפוני מתמיד עם בעלי הבתים והוא נותן לעובדיו את ההנחיות שקיבל מבעלי הבתים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה