שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

כספת למשרד במגוון סוגים ומחירים


nissim
 
 
בחירת כספת המותאמת במדויק לצרכים המשרדיים

במשרדים ישנן כספות שמאחסנות רכוש יוקרה, מסמכים מסווגים, חומרים מסוכנים אם המשרד מקושר למפעל, וכד'. על מנת לבחור את ההתקן הייעודי לכם מאד חשוב להיות מודרכים על ידי המומחים. הם יוכלו לאפיין את סוג התכולה שאתם מתכוונים להכניס לכספת ועל ידי כך למצוא לכם התקן ייעודי שיוכל לארח אותה בנוחיות: הכנסה קלה, שליפה בטוחה והתנהלות קלה ביותר עם התקן ההגנה מובטחות.

התקנה והטמעה נכונה של הכספת במשרד

התקנת כספת מקצועית הכוללת שימוש בבורגי ג'מבו עבים וקשי-עקירה. חיבור הברגים לקיר בטון או ממ"ד (אנו ממליצים לבחור בקיר ממ"ד לקבלת תוצאת קיבוע חזקה במיוחד). בדיקה שההתקן עובד. תכנות הכספת למצב שינוי קוד, ומתן אפשרות ללקוח לשנות אותו לרצף סימנים ומספרים שרק הוא יידע. התקלקלה הכספת? שכחתם את הקוד? החברה תדע איך לחלץ אתכם באמצעות פריצה פשוטה ואיפוס הכספת ככל שיידרשו.

קביעת המחירים בהתאם לנתוני האחסון שתציגו

ניתן לרכוש כספת משרדית לאחסון מסמכים או כספת לאחסון יהלומים ותכשיטים יקרים, או חומרים מסוכנים. האחרונות תמיד יהיו כבדות יותר ומשוכללות יותר מבחינת המנעול, אף על פי שישנן גם כספות מסמכים מאד מתקדמות בייחוד אם הן נועדו לאחסונם כמסווגים. המחיר של הכספת נקבע על פי רמת השמירה שלה ויכולתה להגן על עצמה מפריצה. אלמנטים אלו הם פעלים יוצאים של מבחני ריסוק שנעשו לכספות באירופה ובארה"ב. ככל שהכספת מוכרזת כעמידה ביותר מבחנים, המחיר שלה יהיה יותר יקר.

סייף בטיחות – הכספת המשרדית שלכם ובשבילכם

בחברת סייף בטיחות מתמחים במתן שירות על כספות אלקטרוניות וחוגה עבור בעלי משרדים: זיהוי ההתקן הנכון עבורם, התקנה ומתן שירות על ההתקן שנמכר. חברת סייף בטיחות משרתת בעלי משרדים בכל הגדלים ברחבי הארץ. פנו אליה לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד על כספת אלקטרונית או מכנית לשימוש משרדי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה