שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

מה לא עושים כאשר מחפשים חברת הובלות


פרו הובלות

פרו הובלות חיפה - חברת הובלות בחיפה

 
 

הרבה אנשים שלא חוו על בשרם מעבר של דירה לא מודעים לכך שיש מספר טעויות שעושים מרבית העוברים החדשים במעבר הדירה הראשון שלהם. אבל עם קצת מחשבה והבנה, גם אתם תוכלו לחסוך מכם את הטעויות השכיחות הללו ולדאוג שלא תפגעו מכך כלכלית ומעבר.

טעות שכיחה ראשונה: שוכרים חברת הובלות בלי בדיקת רקע

הרבה אנשים בוחרים חברת הובלה או מובילים מסוימים במהירות ובלי בדיקה מקדימה. התפיסה היא שהובלת דירה היא לא עניין שמצריך מקצועיות כמו למשל חשמלאי או אינסטלטור שמזמינים הביתה, אך זו לא תפיסה נכונה. גם בהובלה ניסיון ומקצועיות משחקים תפקיד חשוב, כי זכרו שמדובר כאם על הובלת תכולת הדירה האישית שלכם. אז חשוב לבדוק את חברת ההובלות שאתם רוצים להעסיק על ידי בדיקת שם החברה וקבלת המלצות מלקוחות קודמים. יש הרבה חברות הובלה בחיפה שאם תבדקו אותם לעומק תגלו שלא תרצו להעסיקם להובלה שלכם.

טעות שכיחה שניה: לא מתמקחים על מחיר הצעת המחיר של חברת ההובלות

בתחום של הובלות בחיפה אתם יכולים להיתקל בחברות המתמחרות את השירות שלהם במחירים גבוהים וחברות אשר מתמחרות את השירות שלהם במחירים נמוכים, אך כולם מעניקות הצעת מחיר ראשונית במחיר גבוה מהמחיר הריאלי שהם היו מוכנות לבצע את ההובלה. זכרו שתמיד יש מקום להתמקח עם נציג חברת ההובלות ולנסות לרדת במחיר.

טעות שכיחה שלישית: לא חותמים על הסכם עבודה מול נציג חברת ההובלות

אם סגרתם מעבר עם מובילים בחיפה בעל פה, אתם משאירים את עצמכם פתוחים לבעיות ביום המעבר. המובילים יכולים לבוא אליכם בבקשות נוספות לכסף או לשנות לכם את התכניות כי לא חתמתם על חוזה מחייב. אז כל הסיכום שלכם מול חברת ההובלה חייב להיות מאוגד בחוזה עבודה, רק כך תוכלו להבטיח שתקבלו את המגיע לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה