שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

מוניות ראשון לציון


שיווק נכון
 
 

מחפשים מוניות ראשון לציון וצריכים להגיע ליעד במרכז הארץ במהירות ובטיחות. רוצים שהנהג יהיה אדיב ושירותי, והמחיר יהיה טוב? ובכן אלא עיקר הבקשות של כל נוסע ממוצע שמזמין מונית וצריך להגיע ליעדו. קורים מצבים שבהם אנחנו נופלים על נהג לא מנומס, על מונית לא מתוחזקת, נסיעה פזיזה ולא בטיחותית, ומחיר מוגזם. דברים כאלה בסופו של דבר מביאים לחוויית נסיעה לא נעימה. מיותר לציין שאנשים לא ירצו לחזור לנסוע עם אותו נהג או אותה תחנת מוניות שהנהג נמנה בה וגם לא ימליצו לחברים שלהם לנסוע איתם. כיום שירות טוב ללקוח ומחיר הוגן וסביר היא גישה שהרבה עסקים מיישמים בעבודה שלהם.

 

תחנת מוניות ראשון לציון ותחנות מוניות אחרות בארץ גם באות בגישה מסבירת פנים כזאת ללקוחות ומספקות מוניות מטופחות, נהגים אדיבים ומחירים טובים. מוניות ראשון לציון והרבה מוניות אחרות בארץ עובדות בכל שעות היממה. אם אתם צריכים נסיעה בלילה לנתב"ג או חס וחלילה נסיעה דחופה למוקד רפואי בחג, אז יש לכם אפשרות לקרוא למונית שתיקח אותכם בלי דאגות נוספות. הנהג אפילו יעזור להעמיס את הכבודה לתא המטען. באופן כללי תדעו שהתעריף של נסיעה במונית מתחלק לשני סוגים: תעריף לילה ותעריף יום. כאשר לילה זה 05:00 - 23:00 ויום זה 04:59 - 23:31.  כמובן שבלילה התעריף יותר יקר ולכן אם אתם יכולים לבצע את הנסיעה שלכם ביום אזי עדיף מבחינה כלכלית.

 

מוניות ראשון לציון ממוקמות בכמה אזורים בעיר כך שברגע קריאה מגיעה מונית במהירות יחסית. מוניות ראשון לציון כמו מוניות בשאר הערים מבצעות את כל סוגי הנסיעות כמו נסיעות מיוחדות להבאת משלוחים, הפעלת מוניות ספיישל ראשון לציון ועוד. מוניות ראשון לציון עובדות בהסכמים גם עם מוסדות ומשרדים ומבצעות נסיעות קבועות להסעת עובדים של חברות וארגונים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה