שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 

קמין מעוצב - לבית המודרני


 
 

הסוד של יצירת האווירה הנכונה הוא אחד הסודות הגדולים בחיים, ומי שהשכיל לרכוש את הידע הזה יידע לייצר סביבה משגשגת בבית, בעבודה, במשרד, ובכל מקום בו יבחר לפעול.

הכלים העומדים לרשות מעצב הפנים הנבון הם רבים ומגוונים, אך מעטים בעלי השפעה כה חזקה על הסביבה והמרחב כמו הקמין המעוצב. השימוש בתנור עצים או גז בתוך העיצוב מאפשר מינוף לא רק של עיצוב חיצוני יפהפה, אלא גם של עוצמת האש הבוערת, תמונה שקשה להתעלם ממנה, תמונה שיוצרת אווירה באשר היא.

מגוון הקמינים הזמינים כיום מאפשר לכל אחד למצוא את אלמנט העיצוב המתאים ביותר לצרכים שלו, ברמת העיצוב, ברמת הגימור, ברמת התקציב ובסוג הקמין, מה שאומר שגם לכם מחכה המלאכה המהנה של הכרות עם הסוגים השונים של הקמינים, והבחירה בקמין המושלם בשבילכם.

קמין גז או קמין עץ?

הקמין הקלאסי השתמש ביכולת הבעירה של סוגים שונים של עץ בכדי להחזיק ולהפיץ את החום במרחב, תוך יניקת העשן הנוצר מתהליך השריפה דרך ארובה ייעודית, מה שיצר את התמונה הרומנטית והמוכרת של ישיבה מול האח והאש החשופה והמרקדת, ושל הבקתה החורפית עם העשן המתקתק העולה מעליה.

כיום, עם הטכנולוגיה לצידנו, ניתן ליהנות מהאפקט היפהפה גם ללא העשן והעץ, בהתאם, כמובן, לצורך ולרצון שלכם, ולקבל קמין איכותי ומעוצב על בסיס שריפת גז טבעי, ללא צורך בסילוק העשן שלא נוצר בשריפה היעילה של הגז.

הבחירה תלויה באישורים שונים, לצד הרצונות והצרכים של מזמין הקמין, תוך הבנה של היתרונות של כל אחד מסוגי הקמינים הללו.

חשוב לדעת

כמו בכל תחום, גם הקמינים הוא עולם ומלואו, וכמות הידע, הטכנולוגיה והאפשרויות הולכת וגדלה. אין צורך להיות מומחים בתחום זה ממש כמו שאין צורך להיות מומחים ברכב בכדי לרכוש וליהנות מאחד.

ובכל זאת, ממש כמו ברכב, יש כמה דברים בסיסיים שחשוב שנדע ונכיר, מהצרכים הבסיסיים שלנו ועד לאפשרויות השונות.

כשאתם ניגשים למלאכת בחירת הקמין שלכם, מעבר ליופי, דבר עליו אין להתפשר, יש להבין את גודל החלל, רמת הקור הצפויה, הבידוד, מיקום הקמין, וכיו"ב. שאלות אלו יעלו בשיחה עם בעל מקצוע שמתקין את הקמין לפי הצורך שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה