שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2368
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> צרכנות הורים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צרכנות הורים
 
בנייה  היא תקופה די קשה עבורנו ואנו מחכים בכיליון עניים שהיא תסתיים. מיתן להקל על עצמכם ולהזמין חברת ניקיון לאחר בנייה אשר תנקה את ביתכם בצורה המקצועית ביותר, באמצעות מכשירים מיוחדים וצוות גדול שכל אחד מתמחה ומנקה פינה אחרת בי. החברה תוודא תחילה, כי כל פסולת הבנייה תהיה במכולות, היות ומה שהחברה תנקה, יהיה שאריות המלט, ניקיון ושטיפה יסודית מאבק הבניה, ניקוי של הריהוט בצורה עדינה, גירוד החלונות באמצעות מכשיר מיוחד, בכדי לגרד את הצבע שנשאר על החלונות ועבודת ניקיון מאסיבית, אשר בסופה הרצפה תתכסה בפוליש שיבריק את הרצפות ויעניק להן מראה חדש.  
המשך קריאה
אם תחשבו לרגע, כמה אתם מוציאים על העוזרת שלכם, תבינו שיותר משתלם לקחת חברת ניקיון, היות ואין לכם תשלומים לביטוח הלאומי, ימי מחלה, חופשה , פנסיה וכדומה. כדאי כי תדעו כי צוות מקצועי שמגיע עם חומרי ניקוי מקצועיים, ינקה עבורכם את הבית באופן קבוע ואתם בטוחים כי הצוות אינו יעלים שום דבר מביתכם היות והוא מנוהל נכון ע"י אדם שכבר בדק את הצוות שהוא מעסיק ואפילו קיבל תעודות יושר מהמשטרה עבורם. אם בית צריך לפחות 5 שעות להתנקות ע"י אדם אחד, בחברות הניקיון, לוקחים צוותים של שניים, כך שהבית שלכם ינוקה בחצי מהזמן.  
המשך קריאה
אם זה עתה סיימתם לשפץ את ביתכם, כבר הבאתם את הריהוט שאהבתם ומתאים לבית, זה הזמן למצוא ווילונות שיעניקו מסגרת ושדרוג לחללים השונים הנמצאים בו. בית ללא ווילונות, נראה משעמם ועירום, אך יש לבחור את הווילוןן המתאים לכל חלון בחללים השונים בביתכם. הבחירה הראשונה תהיה של סוג הבדים והגוונים שיתאימו לחללים השונים, על פי גוון הקירות והסגנון של הריהוט בכל חלל וחלל. יש כאלה שיש להם חוש לעיצוב טבעי ויש כאלה שיעזרו במעצבי פנים או מעצבי ווילונות שיגיעו ויראו את הנתונים של כל חלל, בכדי להתאים את הווילון המתאים. הבדים, הסוג והגוונים הם השלבים הראשונים והעיקריים בבחירה של הווילון.  
המשך קריאה
דירות למכירה בירושלים, מאפשרות לכם לגור בעיר הבירה של מדינת ישראל. ירושלים היא העיר הכי מאוכלסת במדינת ישראל, עם כ-860,000 תושבים. בירושלים ישנם מוקדי תעסוקה רבים, כולל משרדי ממשלה רבים.
המשך קריאה
גשר שקוף בשביל ליישר את השיניים, צובר פופולריות רבה. גשר שקוף, הוא למעשה סדרה של קשתיות, שהן שקופות, ולכן קשה להבחין בהן.
המשך קריאה
הכתבה הזו למי שאוהב להתפנק.. הזמנת חברת ניקיון לפני פסח זה הדבר הכי נכון לעשות מי צריך את הכאבי ראש האלה. איך לדעת לבחור חברת ניקיון אשר תוכל לסק לנו את מה שאנו צריכים? ראשית עלינו לבדוק שהחברה שנו מתקשרים אלייה יהיה לה את שלושת הדברים האלה:
המשך קריאה
הכתבה הזו למי שאוהב להתפנק.. הזמנת חברת ניקיון לפני פסח זה הדבר הכי נכון לעשות מי צריך את הכאבי ראש האלה. איך לדעת לבחור חברת ניקיון אשר תוכל לסק לנו את מה שאנו צריכים?
המשך קריאה
יישור שיניים שקוף במבצע משתלם, יכול להתאים למי שרוצה מכשיר יישור שקשה לשים לב אליו. יישור שיניים שקוף, מבוצע בעזרת גשר שקוף (שהוא סדרת קשתיות שקופות).
המשך קריאה
בית משותף באשדוד, צריך לעבור פעולות אחזקה ותחזוקה, כדי להישאר במצב טוב מאוד. אפשר לתחזק בתים משותפים, בעזרת חברת ניהול שמתמחה בכך.
המשך קריאה
בר מים פוטר אותנו מלעבוד קשה על מנת להשיג מים צלולים ונקיים לשתייה באופן מיידי. בלחיצת כפתור מתקבלים מים מטוהרים ובטמפרטורה הרצויה לנו. לעומת סחיבת בקבוקים או החלפתם. בנוסף לעיל גם מתקבל חיסכון כספי  לטווח הארוך.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 35 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה