שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> קניות אונליין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניות אונליין
 

אחזקת מבנים וניקיון


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

אחזקת מבנים - שירותי נראות וניקיון

אחד הדברים החשובים ביותר לנו כבני אדם , הוא הגיינה, ניקיון, וסביבה נקייה ונעימה בה נגור או נעבוד. בכדי לשרת את הצורך הזה יש להבין קודם כל את המשתנים הסביבתיים במבנה, את המשתנים היום יומיים בו, ובסופו של דבר לגזור מכך את המשך הפעולה והעשייה בפועל.

 

אפשר לחלק את עבודות הניקיון אשר מהוות חלק מאחזקת המבנה לכמה קטגוריות ראשיות-

1. ניקיון משרדים.

2. ניקיון בנייני מגורים פרטיים.

3. ניקיון מוסדות ציבור.

אם נדבר על ניקיון משרדים-

נוכל להגיד שזאת אחת מהעבודות הכי חשובות בעניין של אחזקת מבנים, ושבתקופה הזאת הרבה מהאנשים חווים את המשרד כה- "בית השני" שלהם - בעצם מרביתנו מבלים את רוב זמננו בעבודה. חשוב לנו מאוד לייצר סביבת עבודה נעימה ומרווחת כמו גם נקייה ונאורה. אנחנו עושים זאת על-ידי שטיפת הרצפות ופוליש לרצפות, על-ידי ניקוי יסודי של כל מערכות הישיבה, חדרי השירותים, ודאגה לחלונות לדלתות ולרהיטים. כל זאת ועוד הרבה נעשה מתוך מחשבה צלולה, ומתוך רצון לתת כמות עובדים מותאמת לכל חלל, ולדאוג לכל הפרטים, עד הפרט הקטן ביותר. אנחנו עושים שימוש בחומרים המתאימים לניקוי כלל הסוגים השונים של המבנה, ובעלי שם וותק מספיק, בכדי לומר שאנחנו מקצועיים ומנוסים ויודעים איך לשמור על מבנה המשרדים שלך, כך שיהווה סביבה פורייה לעבודה.

אם נדבר על ניקיון בנייני מגורים פרטיים-

כולנו מכירים את התחושה הזאת של "להיכנס לבית נקי" אפשר לומר שזאת התחושה הכי טובה בעולם! כמו שיש הרבה בלהיכנס לבית נקי, כך גם יש הרבה תמורה ממבנה המתוחזק היטב, ושהתחושה בו היא של ניקיון יסודי חדשנות ונאורות. תארו לכם שאתם נכנסים לחדר מדרגות מבולגן ומלוכלך, שדלת הכניסה אינה נקייה, והחלונות מלוכלכים ומוזנחים. עכשיו תארו לכם שאתם נכנסים למבנה אשר הרצפה בו מצוחצחת, חדר המדרגות מרגיש כאילו פרסו עליו שטיח אדום, והחלונות מבריקים ומכניסים את אור השמש דרכם בצורה ישירה, ודלת המבנה נראית כאילו סיימו להתקינה זה עתה. הדוגמא השנייה היא בדיוק המצב שאליו תגיעו עם המבנה שלכם באם תיקחו את שירותינו באחזקת מבנה המגורים שלכם.       

אם נדבר על ניקיון מוסדות ציבוריים-

אנו דואגים לכל המוסדות הציבוריים- בתי ספר, מוסדות ממשלתיים, גופים פרטיים, בתי עסק, ועוד, בדיוק כמו שאנחנו דואגים למבנה פרטי או למשרד של מישהו.

אצלנו חשובה ביותר הדאגה עד הפרטים הקטנים - הברקה וצחצוח, הם המילים שמובילות אותנו לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר, ובסופו של דבר להביא את החלק הזה באחזקת המבנה לאידיאל שלו. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה