שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> קניות אונליין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניות אונליין
 

מחזיק טלפון לאופניים


שחר גזר
 
 

השימושים השונים של מחזיק טלפון לאופניים

כמו ברכב, מחזיק טלפון לאופניים מהווה אביזר שעוזר מאוד בהתנהלות היומיומית. בעזרת הטלפון ניתן לראות מפות, להתקדם בליוויו הצמוד של GPS, לדאוג להספיק לרכבת הבאה, לדעת האם מצופה גשם בשעה הקרובה, להזמין כרטיס לקולנוע מראש ועוד. עם זאת, הטלפון יכול להיות גם חיבור אוניברסלי בין הרוכב לאופניים שלו. באמצעות מחזיק טלפון לאופניים ואפליקציה מותאמת לאופניים ניתן לראות בזמן אמת את נתוני הנסיעה, כמה אחוזי סוללה נותרו, באיזו מהירות נוסעים ועוד. כך, השילוב בין מנוע חכם לבין מחזיק הטלפון נותן שדרוג מהותי שהופך את האופניים להרבה יותר מתוחכמים.

הסיכונים העורבים לטלפון וכיצד להימנע מהם

מחזיק טלפון לאופניים יכול להקל מאוד על חיי הרוכב, אך חשוב לזכור שהטלפון נתון בסכנה מהותית כאשר הוא נמצא על האופניים. עצירות פתאומיות יכולות להעיף את הטלפון רחוק מאוד ולא להשאיר לו שום סיכוי לשרוד. כך, המחזיק לטלפון המיועד לאופניים צריך להיות עמיד במיוחד, להתאים לטלפונים ברוחב ובאורך שונה, עשוי מחומר עמיד שאינו נשחק מהר בשמש, רוח, גשם וכו'. במילים אחרות – מדובר באביזר הרבה יותר איכותי וחזק מ"אחיו" המותקן ברכבים.

מאפיינים ספציפיים מאוד של מחזיק הטלפון איכותי

 

מחזיק הטלפון צריך להיות מחובר לאופניים באופן התקין והעמיד ביותר, זאת על מנת לאפשר את התנועה האיכותית והבטיחותית ביותר. עבודת כוונון הטלפון צריכה להיות פשוטה ונוחה, בכדי שניתן יהיה לבצע אותה ביד אחת בלבד. בנוסף, בגלל שפעמים רבות הרוכב נמצא תחת קרני שמש ישירות, על המחזיק להיות מספיק גמיש בכדי לאפשר למצוא את הזווית המתאימה שבה המסך אינו מסונוור. כדאי מאוד לבדוק את כל המאפיינים האלה עוד בחנות, על מנת לא למצוא את עצמכם במצב לא נעים מאוחר יותר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה