שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2368
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> צרכנות -> קניות אונליין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניות אונליין
 
רכישת מוצר במבצע למעשה מכוונת אותנו לפעול יותר על פי רגשותינו ופחות על פי ההיגיון הבריא. המילה מבצע מייצרת אצל לא מעטים מתוכנו תחושת בהילות שמחייבת אותנו לרכוש שמא נפסיד הצעה טובה שמוצעת לנו. חלקנו משתדלים להתעלם מתחושת הבהילות הזו ואז עשויים לפספס הזדמנות טובה שנקרית בדרכם, כזו שתאפשר לנו אכן לחסוך כסף ואולי הרבה כסף. לכן העצה הכי טובה היא לנסות ולבדוק כל מקרה באופן פרטני, ולברר אם הוא אכן מתאים לנו הן מבחינת ההנחה והן מבחינת הצרכים.
המשך קריאה
תמיד כשאנחנו מחפשים מתנה לגבר או לאישה שלנו, אנחנו מחפשים את הדבר הבא. נו...אתם יודעים,מתנה כזו שהם עוד לא ראו עדיין, אז אם כבר מדברים - יש לי רעיון ענק למתנה מטורפת מחוץ לקופסא (תרתי משמע). נכון שזה נשמע קלישאתי כשאתה אומר לה שאתה מוכן להוריד את הירח בשבילה, אבל עם הרעיון הבא יש סיכוי שתוכל באמת לעשות את זה בשבילה.
המשך קריאה
כשמדובר במהפיכת הסלולר בישראל אי אפשר שלא להתייחס למהפיכת התקשורת בתחום הסלולר שהתרגמה  במהרה גם לתחום האינטרנט ושירותי הטלויזיה. כל אלו הביאו לכניסתם של שחקנים חדשים למשחק ולשוק , ולשינוי ברור במחירים שירדו באופן משמעותי בהשוואה לעבר. ובכל זאת, התשלום הפחות עבוד שירותי הסלולר והאינטרנט בהשוואה לתשלום ששילמנו בעבר אין משמעותו שלא מומלץ וכדאי לבדוק את המחיר ולהשוות בין המחירים והחבילות המוצעות על ידי הספקיות השונות. הלכנו לבדוק אם כן את חבילות התקשורת שמציעות ספקיות הסלולר השונות בישראל, והנה התוצאה.  
המשך קריאה
שעוני יוקרה הם תכשיט שכל גבר או אישה כמעט אוהבים, טרנד מאוד חזק בשנים האחרונות, איך נזהרים מזיופים? למה צמידים נחשבים לתכשיט כלכך מבוקש?
המשך קריאה
היצע החנויות ברשת הוא גדול, אך האם באמת כדאי לקנות חליפה באינטרנט? מטרת המאמר להראות את הבעד ונגד שתי השיטות.
המשך קריאה
  במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שיכול להמליץ על אתר לאיתור פריט זארה, ניתן להרחיב את החיפוש בעזרת רשתות חברתיות ופורומים מקצועיים. גם כאן מדובר על חיפוש שמבוסס על שימוש באתרי אינטרנט, אך היתרון הוא שלא צריך להכיר ישירות את מי שמעביר המלצה.
המשך קריאה
עובדות מעניינות שאולי לא ידעתם על אלי אקספרס, מעבר לעובדה שזהו אתר האהוב יותר על ידי הישראלים
המשך קריאה
שירותי דפוס ניתנים כיום עבור קהל יעד מגוון ולקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והציבורי. ההבדל העיקרי בין לקוחות פרטיים ועסקיים הוא בהיקף שירותי הדפוס ובצרכים שלהם מבחינת עיצוב.
המשך קריאה
מזרון אורטופדי איכותי חייב להיות אצל כל אחד מאיתנו,בסופו של דבר אנחנו ישנים המון שעות ביממה אז כל אלה שמחפשים "מזרון ממש בזול" זה בעצם יעלה לכם ביוקר אחרי שיתחילו הכאבים.במאמר הבא נסביר מהו מזרון אורטופדי מומלץ  
המשך קריאה
מאמר בנושא חדשנות למטבח בשנת 2019 מה כדאי, מה לא כדאי, מה צריך ומה לא צריך, כל זה תמצאו במאמר זה.  מומלץ מאוד לקרוא עד הסוף את המאמר.
המשך קריאה
1-10 מתוך 62 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה